בלאגן במשלחת: חן אהרוני, אסי טל ולידור סעדיה דורשים להצטרף למשלחת הישראלית לאירוויזיון בתמורה להכנת גרסה חדשה לשיר. "תוקעים את השיר ואת מיכאל כבני ערובה".

מיכאל בן דוד. צילום: אבי זייקנר

גם היום ממשיכים להדהד הדיווחים על האפשרות שנציג ישראל לאירוויזיון, מיכאל בן דוד, יוותר על הזכות להתמודד על הבמה הגדולה בעולם. היום מדווח רן בוקר, כתב התרבות של YNET, שהמחלוקת העיקרית שמסתמנת בשלב זה היא דרישתם של יוצרי השיר "I.M" לנסוע לטורינו כחלק מהמשלחת הישראלית לתחרות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנוהחל משנה שעברה, בשל פרוץ הקורונה, החליטו באיגוד בשידור האירופי להקטין את כמות האנשים במשלחות כך שכבר בשנה שעברה מספר חברי המשלחת מנה 17 חברים בלבד. ביניהם הנציגה הישראלית, רקדנים, במאי, כוריאוגרף, ראש משלחת וכו'. בשל העובדה הזו נאלצו ארבעת היוצרים של השיר "Set Me Free" לרכוש מכספם כרטיסי טיסה וכרטיסי כניסה לאירוויזיון – כשהיוצרים ישבו בקהל בדומה לכל הצופים האחרים ששהו במקום.

אך נראה שיוצרי השיר "I.M" (חן אהרוני, לידור סעדיה ואסי טל) לא מסתפקים בפתרון הזה ודורשים מהתאגיד להכניס גם אותם לרשימת החברים במשלחת. על פי גורם שמסר את הפרטים ל- YNET, מבחינתם של היוצרים הם חלק מהצוות האמנותי של בן דוד ועליהם להיות עם בן דוד באירוויזיון.מיכאל בן דוד. צילום: אבי זייקנר

לדברי אותם גורמים, כל עוד לא יוכנסו היוצרים לרשימת החברים במשלחת – הם אינם מוכנים לעבוד על עיבוד חדש לשיר שייצג את ישראל לאירוויזיון. כזכור, מיד לאחר זכייתו של מיכאל בן דוד ב"אקס פקטור", הבטיח הזמר שתצא גרסה חדשה לשיר. מסתבר שבתאגיד וגם ברשת 13 משוכנעים שעיבוד חדש לשיר יהיה מבורך אך דווקא היוצרים "תוקעים את השיר ואת מיכאל כבני ערובה". מנגד מציעים היוצרים שבמידה ולא יכללו אותם ברשימת החברים במשלחת אז עלויות העיבוד החדש, שעומדות על כמה עשרות אלפי שקלים, ימומנו על ידי התאגיד או רשת – דבר הנוגד את תקנון הגשת השירים.

בעיה נוספת שצוינה בכתבה ב- YNET היא העובדה שלמיכאל בן דוד לא מונה מנהל אישי שידאג לפרטים הטכניים והבירוקרטיים. לכן מיכאל מוצא את עצמו מתעסק ב"פוליטיקות" בין גורמים שונים במקום להתרכז בחזרות לקראת ההופעה באירוויזיון.

תאגיד השידור ורשת מסרו בתגובה: "בימים אלה מיכאל בן דוד, יחד עם אנשי כאן תאגיד השידור ורשת, עובדים על הפקת הנאמבר הבימתי והקליפ הרשמי לשיר I.M ובטוחים שמיכאל ייצג את ישראל בכבוד על במת המוזיקה הגדולה בעולם".

מקור: YNET

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!