לצפייה: הערב בשעה 21:10 יתקיים גמר קדם האירוויזיון הקרואטי Dora 2022 במהלכו יבחר הנציג הקרואטי באירוויזיון 2022. לפניכם קישור לצפייה בשידור.

הנציג הקרואטי יבחר גם השנה דרך קדם האירוויזיון Dora 2022. הערב 14 משתתתפים יתחרו במטרה להיות הנציג הקרואטי באירוויזיון 2022 בטורינו. את הגמר ינחו דושקו קורליץ' (Duško Ćurlić) שחקן ושדרן רדיו, אליזבתה ברודיץ' (Elizabeta Brodić) שחקנית ופרנקה בטליץ' (Franka Batelić) נציגת קרואטיה באירוויזיון 2018 עם השיר "Crazy". תוצאות הגמר יקבעו על ידי 50% הצבעת שופטים ו-50% הצבעת קהל.

גמר Dora מתחיל ב-21:10. לצפייה בשידור לחץ כאן!

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
רשימת המתמודדים ושיריהם לפי סדר הופעתם:

1. Mila Elegović – “Ljubav”
2. Mia Negovetić – “Forgive Me”
3. Marko Bošnjak – “Moli za nas”
4. Jessie – “My Next Mistake”
5. Zdenka Kovačiček – “Stay On The Bright Side”
6. Tina Vukov – “Hideout”
7. Roko Vušković – “Malo kasnije”
8. Bernarda – “Here For Love”
9. Erik Vidović – “I Found You”
10. ToMa – “In The Darkness”
11. Elis Lovrić – “No War”
12. Ella Orešković – “If You Go Away”
13. Tia – “Voli me do neba”
14. Mia Dimšić – “Guilty Pleasure”

לחצו על שם השיר להאזנה!

עשרת אזורי השיפוט הם:

 • Zagreb
 • Čakovec and Varaždin
 • Rijeka
 • Pula
 • Osijek
 • Zadar
 • Knin and Šibenik
 • Split
 • Dubrovnik
 • Vukovar
בין המתמודדים ניתן למצוא זמרים מוכרים:

מיה נגובטיץ' (Mia Negovetić) – השתתפה בקדם האירוויזיון בשנת 2020 עם השיר "When It Comes to You" (בעברית: "כשזה מגיע אליך") איתו הגיעה למקום השני ובשנת 2021 חזרה לקדם עם השיר "She's Like a Dream" (בעברית: "היא כמו חלום") והגיעה למקום השלישי.

ברנרדה (Bernarda) – השתתפה בקדם אירוויזיון השוויצרי בשנת 2011 עם השיר "Confidence" אשר הגיע למקום השני. היא השתתפה בקדם הקרואטי ב- 2019 עם השיר "I Believe in True Love" (בעברית: "אני מאמינה באהבת אמת") איתו הגיעה למקום השישי ובשנת 2021 חזרה לתחרות עם השיר "Colors" (בעברית: "צבעים") איתו הגיעה למקום השביעי. בנוסף הייתה בין כותבי השיר "All Of My Love", שלא התקבל לקדם אירוויזיון הקרואטי בשנה שעברה, אך נבחר לייצג את מלטה באירוויזיון 2020 בביצוע של דסטיני (Destiny).

טינה ווקוב (Tina Vukov) – השתתפה בשלושה קדמי אירוויזיון: ב- 2004 הגיעה למקום השמיני בחצי הגמר השני עם השיר "Tuga dolazi kasnije" (בעברית: "העצב מגיע מאוחר יותר") יחד עם שלישיית מטיה דדיץ' (Matija Dedić trio). ב- 2006 הגיעה למקום השלישי עם השיר "Il treno per Genova" (בעברית: "הרכבת לגנואה"), וב- 2007 ביצעה את השיר "Tata" (בעברית: "אבא") והגיעה למקום הרביעי.

אליס לובריץ' (Elis Lovrić) – ב- 2019 ביצעה בקדם האירוויזיון את השיר "All I Really Want" (בעברית: "כל מה שאני באמת רוצה") והגיעה למקום השביעי וב- 2020 הגיעה למקום השנים-עשר עם השיר "Jušto" (בעברית: "רק").
אלה אורשקוביץ' (Ella Orešković) – הגיעה למקום התשיעי בקדם האירוויזיון ב- 2021 עם השיר "Come This Way" (בעברית: "בוא בדרך הזאת").

אריק וידוביץ' (Eric Vidović) – ביצע בקדם אירוויזיון 2021 את השיר "Reci Mi" (בעברית: "תגיד לי") והגיע למקום העשירי.

טומה (ToMa)- ב- 2021 ביצע את השיר "Ocean of Love" (בעברית: "אוקיינוס של אהבה") והגיע למקום השישי.

זדנקה קובאצ'יצ'ק (Zdenka Kovaćićek)- השתתפה בשלושה קדמי אירוויזיון: ב- 2001 ביצעה את השיר "Ja živim svoj san" (בעברית: "אני חיה את החלום שלי") והגיעה למקום השנים-עשר, ב- 2002 הגיעה למקום הרביעי עם "Odavno shvatila sam sve" (בעברית: "הבנתי הכל מזמן") וב- 2020 ביצעה את השיר "Love, Love, Love" (בעברית: "אהבה, אהבה, אהבה") והגיעה למקום השישי.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 27 של קרואטיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הרביעי בשנת 1996 ו- 1999.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  [fblike]

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

  פרסומת: מחפשים צלם מגנטים? אנחנו כאן בשבילכם!