לצפייה: הערב יתקיים החלק השני של "ההזדמנות השנייה" של קדם האירוויזיון הנורווגי – "Melodi Grand Prix" בשעה 20:55. בסיום האירוע ייבחר שיר אחד נוסף שיבטיח את השתתפותו בגמר. לפניכם קישור לצפייה בשידור.


 

החיפושים של נורווגיה אחר נציגה לאירוויזיון 2022 ימשכו הערב עם החלק השני של שלב גלגל ההצלה. ארבעה מתמודדים יתמודדו על מקום אחד אחרון בגמר הגדול של התחרות. תוצאות המשדר יקבעו על ידי הצופים בלבד (100%). המתמודדים שיתחרו הערב נבחרו ביום שני האחרון ברדיו של רשת הטלוויזיה NRK 1. השירים שלא העפילו לגמר בארבעת חצאי הגמר שודרו שוב, כאשר בסופו של דבר נבחרו ארבעה שירים על ידי הקהל בלבד. נזכיר שהקדם אירוויזיון הנורווגי יערך ללא קהל.

חצי הגמר יחל בשעה 20:55. לצפייה בחצי הגמר הנורווגי – לחצו כאן!

לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
מתמודדי ההזדמנות השנייה:

 

Mari Bølla – Your Loss
Maria Mohn – Fly
Kim Wigaard – La melodia
TrollfesT – Dance Like a Pink Flamingo

ארבעת מתמודדי גלגל ההצלה חולקו לשני זוגות שיתמודדו ראש בראש. קהל המצביעים יקבע מי מכל זוג צריך להמשיך לשלב הבא. שני השירים שהמשיכו לשלב הבא שוב יתמודדו הערב זה מול זה, כאשר לאחר הצבעה נוספת ייבחר השיר הזוכה שישריין את מקומו בגמר.

רשת הטלוויזיה הנורווגית כבר הבטיחה את מקומם בגמר של חמישה מתמודדים שנבחרו במסלול שונה מהשירים אשר מתמודדים בחצאי הגמר. בכל חצי גמר נחשף שיר אשר יתמודד אוטומטית בגמר. הערב תופיע אנה ליסה קומוי (Anna-Lisa Kumoji) עם שירה "Queen Bees".
מתמודדי גמר ה- MPG:

 1. Elsie Bay – "Death of Us"
 2. NorthKid – "Someone"
 3. SubWoolfer – "Give That Wolf A Banana"
 4. Christian Ingebrigtsen – "Wonder Of The World"
 5. Anna-Lisa Kumoji – "Queen Bees"
 6. Frode – "Black Flowers" (חצי גמר ראשון)
 7. Farida – “Dangerous” (חצי גמר שני)
 8. Oda Gondrosen – "Hammer of Thor" (חצי גמר שלישי)
 9. Sofie Fjellvang – "Made of Glass" (חצי גמר רביעי)

 

10 שירים צפויים להתמודד בגמר הגדול שייערך ב- 19 בפברואר, אז יבחר השיר הנורווגי לאירוויזיון 2022.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 60 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  [fblike]

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!