רשת הטלוויזיה הנורווגית מאשרת שגמר ה- Melodi Grand Prix, קדם האירוויזיון הנורווגי, ייערך השנה בנוכחות קהל.


 

לאחרונה הוסרו בנורווגיה הגבלות התקהלות קהל במקומות סגורים ומקורים, דבר המאפשר לרשת הטלוויזיה הנורווגית לערוך את גמר התחרות בנוכחות קהל. אולם התחרות H3 Arena שנמצא בעיר פורנבו (Fornebu) ייארח את גמר התחרות עם תפוסה מירבית של 500 נוכחים בקהל. עפ"י ההנחיות החדשות, דרישות המרחק החברתי אינן חלות במקומות סגורים, והקהל יתיישב במושבים שהוקצו מראש.

לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
סטיג קרלסן (Stig Karlsen), המפיק הראשי של הקדם הנורווגי, שיתף בתחושותיו ומסר שהקהל באולם הוא חלק בלתי נפרד מהתחרות והוא שמח על חזרתו.

מופעי חצאי הגמר נערכים השנה ללא נוכחות קהל על מנת לשמור על בריאותם של המשתתפים ושל צוות ההפקה. עם זאת, מספר משתתפים ואף מנחי הקדם נדבקו בנגיף הקורונה, דבר שאילץ את ההפקה להיערך בהתאם.

תאריכי הקדם הקרובים:

חצי גמר רביעי – 05 בפברואר.
שלב גלגל ההצלה – 12 בפברואר.
הגמר הגדול – 19 בפברואר.
מתמודדי גמר ה- MPG:

בשבועות הקרובים יתקיים חצי גמר נוסף כאשר בכל משדר ייבחר שיר אחד שישריין את מקומו בגמר. לכל השירים שהתמודדו בחצאי הגמר ולא עלו לגמר יינתן גלגל הצלה נוסף לאחר קיום ארבעת חצאי הגמר. 10 שירים צפויים להתמודד בגמר הגדול שייערך ב- 19 בפברואר, אז יבחר השיר הנורווגי לאירוויזיון 2022.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 60 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!