המופע השלישי מתוך חמישה של פסטיבל סן רמו האיטלקי יתקיים הערב ב- 21.40. זה המופע הראשון השנה בו לקהל יש השפעה על הניקוד. הערב צפויים להופיע על במה אחת כל המשתתפים בפסטיבל. לפניכם קישור לצפייה בשידור.

פסטיבל סן רמו יצא לדרכו לפני יומיים וכבר זוכה להצלחה גדולה: לפני הנתונים שפורסמו, כ-11 מיליון צופים צפו בערב המשדר הראשון של הפסטיבל שמשודר בשידור חי מתיאטרון אריסטון בעיר סן רמו. המשמעות היא ש- 54.70% מכלל צופי הטלוויזיה צפו בפסטיבל באותו לילה, בעוד שכ- 18.3% מכלל אוכלוסיית איטליה צפו בחלק מהתוכנית.

בשני הערבים הראשונים חולקו המשתתפים בפסטיבל והערב כולם צפויים להופיע ביחד עם שירם לתחרות. ערב הפסטיבל השלישי הוא ההזדמנות הראשונה של הקהל בבית להצביע ולהשפיע על תוצאות התחרות, לעומת שני הערבים הראשונים שבהם התוצאות נקבעו ע"י צוות שופטים בלבד.

ניתן לצפות בפסטיבל בשידור חי החל משעה 21:40 בקישור הבא – לחצו כאן!!!
בנוסף מנויי הוט יוכלו לצפות במשדר בערוץ 155.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
התוצאות הערב יקבעו על ידי קהל שנבחר מראש, המורכב מ- 1000 אנשים מרחבי איטליה שבאים מרקעים שונים (50% מההצבעה), בעוד שקהל הצופים יוכל להצביע באמצעות הצבעה טלפונית (50% מההצבעה). השנה בניגוד לשנים קודמות, לתזמורת סן רמו לא תהיה השפעה על הניקוד. אף שיר לא יודח מהתחרות בתום חצי הגמר, אבל יפורסם דירוג השירים בסוף הערב.

מתמודדי המופע השלישי ושיריהם:

AKA 7even – Perfetta così
Ditonellapiaga con Rettore – Chimica
Elisa – O forse sei tu
Emma – Ogni volta è così
Fabrizio Moro – Sei tu
Giovanni Truppi – Tuo padre, mia madre, Lucia
Highsnob e Hu – Abbi cura di te
Irama – Ovunque sarai
Iva Zanicchi – Voglio amarti
Le Vibrazioni – Tantissimo
Matteo Romano – Virale
Sangiovanni – Farfalle
Tananai – Sesso occasionale
Achille Lauro – Domenica
Ana Mena – Duecentomila ore
Dargen D’Amico – Dove si balla
Gianni Morandi – Apri tutte le porte
Giusy Ferreri – Miele
La Rappresentante di Lista – Ciao ciao
Mahmood & Blanco – Brividi
Massimo Ranieri – Lettera di là dal mare
Michele Bravi – Inverno dei fiori
Noemi – Ti amo non lo so dire
Rkomi – Insuperabile
Yuman – Ora e qui
בין המתמודדים ניתן למצוא את:

אמה מרונה (Emma Marrone) – התמודדה לראשונה בסן רמו בשנת 2011, זכתה בסן רמו בשנת 2012 עם השיר "Non è l'inferno", נבחר בבחירה פנימית לייצג את את איטליה באירוויזיון 2014 עם השיר "La mia città" שהגיע למקום ה- 21 – וכעת מנסה את מזלה בתחרות הסן רמו בפעם השלישית.

ג'יאני מורנדי (Gianni Morandi) – מעורב בתעשיית המוזיקה האיטלקית מאז שנות ה- 60. ייצג את איטליה באירוויזיון 1970 עם השיר "Occhi di ragazza" איתו הגיע למקום השמיני. זו תהיה השתתפותו השביעית בסן רמו כשב- 1987 זכה בפסטיבל עם "Si può dare di più" יחד עם אומברטו טוצי (Umberto Tozzi) ואנריקו רוגרי (Enrico Ruggeri). הוא גם הנחה את הפסטיבל בשנים 2011 ו- 2012.

פבריציו מורו (Fabrizio Moro) – זמר-יוצר  המשתתף בפעם השביעית בתחרות, מתוכן זכה בפסטיבל פעמיים: ב- 2007 בקטגוריית ה'צעירים' עם השיר "Pensa" וב- 2018 עם "Non mi avete fatto niente" יחד עם ארמל מטה (Ermal Meta). הגיעו למקום החמישי באירוויזיון 2018 בליסבון.

איווה זניקי (Iva Zanicchi) – זכתה בפסטיבל סן רמו שלוש פעמים: ב- 1967 עם “Non pensare a me“, ב- 1969 עם “Zingara” וב- 1974 עם “Ciao cara come stai?“. איווה גם ייצגה את איטליה באירוויזיון 1969 עם השיר “Due grosse lacrime bianche“.

מחמוד ובלאנקו (Mahmood & Blanco) – מחמוד זכה בפסטיבל סן רמו ב- 2019 עם השיר "Soldi" שהגיע באירוויזיון למקום השני.

מאסימו ראניירי (Massimo Ranieri) – התמודד בסן רמו 7 פעמים וזכה פעם אחת בלבד ב- 1988 עם השיר "Perdere l'amore". הזמר גם יצג את איטליה באירוויזיון פעמיים: ב- 1971 עם השיר "L'amore è un attimo" (מקום 5) וב- 1973 עם "Chi sarà con te" (מקום 13).
תאריכי פסטיבל סן רמו 2022:

1 בפברואר – ערב מופע ראשון.
2 בפברואר – ערב מופע שני.
3 בפברואר – ערב מופע שלישי.
4 בפברואר – ערב מופע רביעי.
5 בפברואר – גמר פסטיבל סן רמו.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 47 של איטליה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים 1964, 1990 ו- 2021.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!