איזה שיר ייצג את ישראל באירוויזיון? ניסינו לנבא איזה שיר יבחר לכל אמן ומי השיר שייצג אותנו באירוויזיון על פי נתוני הצפיות ביוטיוב לשמונת השירים המתמודדים על ייצוג ישראל באירוויזיון.

אלי חולי, ענבל ביבי, ספיר סבן ומיכאל בן דוד. צילום: אוהד קב

תאגיד השידור הישראלי חשף ביום ראשון האחרון את שמונת השירים שיתמודדו בהליך הבחירה הישראלי לאירוויזיון 2022. כל אחד מהפייניליסטים, ענבל ביבי, מיכאל בן דוד, אלי חולי וספיר סבן, קיבל שני שירים מקוריים. ערכנו לכם את דירוג השירים על פי הצפיות ביוטיוב. וניסינו לנבא איזה שיר יבחר לכל אמן ואיזה שיר יזכה בסופו של דבר וייצג אותנו באירוויזיון.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
מתרגשים? גם אנחנו! עקבו אחרינו גם באינסטגרם שם תוכלו להתעדכן באופן שוטף על כל החדשות והפרטים!!! לחצו כאן!!!

מקום 1: 110 אלף צפיות

ענבל ביבי – "Marionette":

מילים: צליל קליפי ומאי כהן
לחן: צליל קליפי, טל פורר ומאי כהן

מקום 2: 110 אלף צפיות

ענבל ביבי – "Zaza":

מילים ולחן: מאי ספדיה

מקום 3: 75 אלף צפיות

אלי חולי – "Blinded Dreamers":

מילים ולחן: רובי פאייר ואלי חולי

מקום 4: 74 אלף צפיות

אלי חולי – "Nostalgia":

מילים ולחן: אלי חולי ורובי פאייר
מקום 5: 70 אלף צפיות

מיכאל בן דוד – "I.M":

מילים ולחן: חן אהרוני, לידור סעדיה ואסי טל

מקום 6: 50 אלף צפיות

ספיר סבן – "Breaking My Own Walls":

מילים ולחן: גל ג׳ו כהן, איל ישי, דיקלה דורי ועידו דנקנר

מקום 7: 42 אלף צפיות

מיכאל בן דוד – "Don't":

מילים ולחן: איליה סיניאסקי

מקום 8: 42 אלף צפיות

ספיר סבן – "Head Up":

מילים ולחן: אלה דורון, יהל דורון, נעמה גלי כהן ולירון לב
כמה נקודות מעניינות שעלו לנו בעקבות הנתונים:

שני השירים של ענבל ביבי, "Marionette" ו- "Zaza", מוצבים בשני המקומות הראשונים בפער די גדול מיתר השירים. במועד כתיבת הכתבה השיר "Marionette" עומד על 110,771 צפיות ואילו "Zaza" צבר עד כה 110,158 צפיות, כך שנכון לעכשיו ועל פי הנתונים – הזוכה באקס פקטור ונציגת ישראל לאירוויזיון 2022 היא ענבל ביבי עם השיר "Marionette" – אך ההפרש בין שני השירים צמוד מאוד ועשוי להשתנות.

פער הצפיות בין המקום השני ("Zaza") למקום השלישי ("Blinded Dreamers" של אלי חולי) עומד על 35K צפיות, אך גם בין שני שיריו של אלי חולי ההפרש בכמות הצפיות קטן מאוד. לשיר "Blinded Dreamers" יש כרגע 75 אלף צפיות והשיר שהגיע למקום הרביעי הוא "Nostalgia" שעומד על 74 אלף צפיות. על פי יוטיוב, אלי חולי צפוי לבצע בגמר אקס פקטור את השיר "Blinded Dreamers", ויגיע איתו למקום השני בגמר אחרי ענבל ביבי.
למקום החמישי הגיע מיכאל בן דוד עם "I.M" בפער קטן מהמקום הרביעי (פער של 4,000 צפיות בלבד), אך בפער די גדול מהמקום השישי אליו הגיעה ספיר סבן עם השיר "Breaking My Own Walls" (פער של 20 אלף צפיות). לכן, מיכאל בן דוד צפוי להתמודד בגמר אקס פקטור עם "I.M" ולהגיע למקום השלישי, ואילו ספיר סבן עם השיר "Breaking My Own Walls" ולהגיע למקום הרביעי בגמר.

שני המקומות האחרונים צמודים מאוד גם כן- "Don't" של מיכאל בן דוד במקום השביעי כרגע עם 42,824 צפיות ו- "Head Up" של ספיר סבן במקום השמיני עם 42,818 צפיות.

לכן על פי נתוני יוטיוב, בגמר צופיים להתמודד השירים הבאים:

  1. ענבל ביבי – "Marionette"

  2. אלי חולי – "Blinded Dreamers"

  3. מיכאל בן דוד – "I.M"

  4. ספיר סבן – "Breaking My Own Walls"

הצביעו לשיר המועדף עליכם בקישור הבא – לחצו כאן!
ההצבעה לשיר אשר ייצג את ישראל באירוויזיון החלה היום ותסתיים במהלך המשדר המיוחד "השיר שלנו לאירוויזיון" שישודר בכאן 11 ב- 3 בפברואר, בו ייבחר שיר אחד לכל אחד מארבעת הפיינליסטים בגמר "אקס פקטור". במשדר יבוצעו בהופעה חיה שני שירים על ידי כל אחד מארבעת המתמודדים ובסופו יכריע הקהל (50% מההצבעה), השופטים (25% מההצבעה) והוועדה המקצועית (25% מההצבעה) על שיר אחד שיבצע כל מתמודד בגמר התחרות שיתקיים יומיים לאחר מכן ברשת 13.

בגמר הגדול, שיערך במוצאי שבת ב- 5 בפברואר, יבצעו המתמודדים את "שיר האירוויזיון" הצופים יתבקשו להצביע לשילוב של הזמר והשיר הטובים ביותר. התוצאות יקבעו על ידי הקהל (50% מההצבעה), השופטים (25% מההצבעה) והוועדה המקצועית (25% מההצבעה).
מתרגשים? גם אנחנו! עקבו אחרינו גם באינסטגרם שם תוכלו להתעדכן באופן שוטף על כל החדשות והפרטים!!! לחצו כאן!!!

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!