מארגני Melodi Grand Prix הזהירו את הפקת התכנית לגבי תנאים מחמירים יותר, בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. כל הפרטים בכתבה.


 

מארגני קדם האירוויזיון הנורווגי "Melodi Grand Prix", הזהירו את הפקת התכנית וביקשו נקיטת תנאים מחמירים יותר בעקבות התפשטות נגיף הקורונה. לפי רשת השידור הנורווגית, NRK, מנהל הפרוייקט של מלודי גרנד פרי, סטיג קרלסן (Stig Karlsen) אמר שמאחורי הקלעים מתבצעת עבודה אינטנסיבית כדי להבטיח ששאר ההופעות יוכלו להתקיים, זאת בעקבות מספר רב של הידבקויות בקורונה בקרב אמנים, מנחים וצוות הפקה. קרלסן הוסיף כי רק בסוף השבוע האחרון היו עשרה מקרי הדבקויות, בניהם אנשים מאוד קריטיים להפקת התכנית. 

לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
המנחה אניקה מומרק (Annika Momrak) החמיצה את חצי הגמר השני של MGP בעקבות תוצאת חיובית. ובחצי הגמר שלאחר מכן (השלישי) המנחה קרן מגנוס ברג (Kåre Magnus Bergh) נאלץ גם הוא לפספס את ההנחיה. הצמד Subwoolfer, שהיו אמורים לבצע את השיר שלהם "Give That Wolf A Banana" בתכנית השלישית החמיצו גם את התכנית בגלל בדיקות חיוביות. במקום זאת הצמד יופיע בחצי הגמר הרביעי.
לוח הזמנים של MGP:

5 בפברואר – חצי הגמר הרביעי
12 בפברואר – סבב הזדמנות שנייה
19 בפברואר – הגמר הגדול

קהל לא יהיה נוכח בחצי הגמר או בסבב ההצלה עקב מגיפת הקורונה.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 60 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!