המנהל האמנותי האוסטרי אישר במדיה החברתית כי יביים את השיר הקפריסאי השנה יחד עם הבמאי דן שיפטון.
מרווין דיטמן (Marvin Dietmann) אישר במדיה החברתית כי גם השנה הוא יביים את השיר של קפריסין באירוויזיון 2022, לאחר שעשה זאת בשנת 2021. יש להזכיר כי דיטמן היה אמור לביים את ההופעה הקפריסאית באירוויזיון 2020, אשר בוטל בשל נגיף הקורונה. חדי העין שביניכם בטח הבחינו כי דיטמן לקח חלק בצוות השיפוט בפסטיבל בנידורם, הקדם הספרדי שנערך בסוף השבוע האחרון ובו זכתה צ'אנל (Chanel). זו הייתה עוד גושפנקה, עד כמה המנהל האמנותי האוסטרי מוערך ביבשת. לא סתם הוא זכה לכבוד – בשנה שעברה דיטמן ביים לא פחות משבעה שירים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנוכמו כן, המנהל האמנותי האוסטרי ציין כי מי שישתף איתו פעולה הינו הבמאי דן שיפטון (Dan Shipton). שיפטון הינו במאי מוכר ועתיר ניסיון בתחרות. תחילה, הוא ביים את השירים של בריטניה בתחרות בין השנים 2016-2018. לאחר מכן, בשנה שעברה הוא שיתף פעולה עם דיטמן בבימוי שבעה שירים. מבין שירים אלו, נציין את הבימוי היצירתי של ההופעה של נציגת בולגריה – שהכיל את אלמנט החול המטפטף הרומז לזמן החולף. אין ספק שההופעה של קפריסין תהיה מושקעת ביותר, ויפה לראות שקפריסין באופן עקבי משקיעה בבימוי מקצועי ועתיר ניסיון.

רשות השידור הקפריסאית, CyBC, טרם בחרה את השיר או הזמר שייצגו את האי בטורינו, אולם יש שיר וזמר על הכוונת. בכל מקרה הם ממשיכים לחפש. כפי שפורסם באמצע ינואר, הזמר יגיע שוב פעם מחברת ההקלטות "Panik Records", וכמו כן הוא גם רמז שהמועמד יהיה זמר חדש עם שיר דאנס קצבי עם נגיעות אתניות.קפריסין באירוויזיון 2021

הזמרת אלנה צגרינו (Elena Tsagrinou) נבחרה בבחירה פנימית לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021 עם השיר "El Diablo" (בעברית: "השטן"). השיר הגיע בגמר הגדול למקום 16 עם 94 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 38 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם מגנטים? סטודיו לביא צילום זו הכתובת שלכם!