היום בשעה 12.00 ייחשפו שמונת השירים בהליך הבחירה הישראלי לקראת אירוויזיון 2022. ניתן להאזין למשדר בתחנת הרדיו כאן ג' ובפייסבוק של כאן. לפניכם קישור להאזנה לשידור. בהצלחה!

תאגיד השידור הישראלי ייחשוף היום בשעה 12.00 את שמונת השירים שיתמודדו על ייצוג ישראל באירוויזיון 2022 שיתקיים באיטליה בחודש מאי. במשדר המיוחד, שישודר בכאן גימל ובדיגיטל, יתארחו ארבעת הפיינליסטים: ענבל ביבי, מיכאל בן דוד, אלי חולי וספיר סבן. נזכיר שכל אחד מהמתמודדים קיבל שני שירים מקוריים שייחשפו היום. לאחר שנאזין לשירים המתמודדים, קהל המאזינים והצופים יוזמן לבחור עבור כל מתמודד שיר אחד בלבד שימשיך לשלב הגמר של "אקס פקטור לאירוויזיון". ההצבעה תיפתח לקהל באתר וביישומון של כאן מיד עם סיום המשדר.

ניתן להאזין למשדר החל משעה 12.00 בקישור הבא – לחצו כאן!!

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
ספיר סבן, מיכאל בן דוד, אלי חולי וענבל ביבי. צילום: אוהד קב

ב- 3 בפברואר יתקיים משדר חגיגי בכאן 11 בשם "השיר שלנו לאירוויזיון", בו ייבחר שיר אחד לכל אחד מארבעת הפיינליסטים בגמר "אקס פקטור". במשדר יבוצעו בהופעה חיה שני שירים על ידי כל אחד מארבעת המתמודדים ובסופו יכריע הקהל (50% מההצבעה), השופטים (25% מההצבעה) והוועדה המקצועית (25% מההצבעה) על שיר אחד שיבצע כל מתמודד בגמר התחרות שיתקיים יומיים לאחר מכן ברשת 13.

בגמר הגדול, שיערך במוצאי שבת ב- 5 בפברואר, יבצעו המתמודדים את "שיר האירוויזיון" הצופים יתבקשו להצביע לשילוב של הזמר והשיר הטובים ביותר. התוצאות יקבעו על ידי הקהל (50% מההצבעה), השופטים (25% מההצבעה) והוועדה המקצועית (25% מההצבעה).
מתרגשים? גם אנחנו! עקבו אחרינו גם באינסטגרם שם תוכלו להתעדכן באופן שוטף על כל החדשות והפרטים!!! לחצו כאן!!!

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!