לצפייה: הערב יתקיים חצי הגמר השלישי של קדם האירוויזיון הנורווגי – "Melodi Grand Prix" בשעה 20:50. בסיום האירוע ייבחר שיר אחד נוסף שיבטיח את השתתפותו בגמר. לפניכם קישור לצפייה בשידור.


 

החיפוש של נורווגיה אחר נציגה לאירוויזיון 2022 ימשכו הערב עם חצי הגמר השלישי. ארבעה מתמודדים יתמודדו על מקום אחד בגמר הגדול של התחרות. תוצאות המשדר יקבעו על ידי הצופים בלבד (100%). נזכיר שהקדם אירוויזיון הנורווגי יערך ללא קהל.

חצי הגמר יחל בשעה 20:50 וימשך עד 22:10. לצפייה בחצי הגמר הנורווגי – לחצו כאן!

לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
מתמודדי חצי הגמר:

 

Mari Bølla – "Your Loss"
Oda Gondrosen – "Hammer of Thor"
Sturla – "Skår i hjerte"
Vilde – "Titans"

ארבעת מתמודדי חצי הגמר חולקו לשני זוגות שיתמודדו ראש בראש. קהל המצביעים יקבע מי מכל זוג צריך להמשיך לשלב הבא. שני השירים שהמשיכו לשלב הבא שוב יתמודדו הערב זה מול זה, כאשר לאחר הצבעה נוספת ייבחר השיר הזוכה שישריין את מקומו בגמר.

רשת הטלוויזיה הנורווגית כבר הבטיחה את מקומם בגמר של חמישה מתמודדים שנבחרו במסלול שונה מהשירים אשר מתמודדים בחצאי הגמר. בכל חצי גמר ייחשף שיר אשר יתמודד אוטומטית בגמר. הערב היו אמורים להציג את שירם חברי ההרכב סאבוולפר (Subwoolfer), אך הם ייעדרו משום שנמצאו מאומתים לנגיף הקורונה, ויופיעו בחצי הגמר הרביעי. במקומם, חברי ההרכב נורת'קיד (Northkid) יופיעו הערב.

בילאל סאאב (Bilal Saab), חבר ההרכב Northkid, התייחס להקדמת ההופעה ואמר: "זה בא אלינו בהפתעה. המשמעות היא שיש לנו פחות משבוע לבצע חזרות על ההופעה שלנו על הבמה, אך כמו שאומרים – ההצגה חייבת להמשיך".
מתמודדי גמר ה- MPG:

עם סיום שלב חצאי הגמר, יינתן גלגל הצלה נוסף לכל השירים שהתמודדו בחצאי הגמר ולא עלו לגמר. 10 שירים צפויים להתמודד בגמר הגדול שייערך ב- 19 בפברואר, אז יבחר השיר הנורווגי לאירוויזיון 2021.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 60 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!