אחרי לא מעט סבבים וקדם אירוויזיון מסורבל, תערוך הערב סלובניה את גמר ה- EMA Freš השייך לקטגוריית הצעירים, ממנו יעפילו ארבעה זמרים לחצאי הגמר של קדם האירוויזיון.
14 משתתפים צפויים להשתתף הערב בחלקו הראשון של הקדם הסלובני. אחרי לא מעט סיבובים מקדימים שהחלו את דרכם לפני חודשיים, תבחר הערב סלובניה ארבעה זמרים שיעפילו לחצאי הגמר שייערכו בשבועיים הקרובים. ארבעת המנצחים הערב יצטרפו ל- 16 הזמרים שכבר הבטיחו מראש את מקומם בחצאי הגמר ויתמודדו ביחד איתם על מקום בגמר.

את הגמר של "EMA Freš 2022", שמהווה תחרות מקדימה בה משתתפים אמנים צעירים ובלתי מוכרים, תנחה אותו נציגת סלובניה באירוויזיון 2012, אווה בוטו (Eva Boto), יחד עם מלאני מקיצאר (Melani Mekicar) וארנה מג'דוביץ' (Arne Međedović).

הגמר יחל בשעה 21:00 וימשך עד 23:35. לצפייה בגמר הסלובני – לחצו כאן!

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
להלן 14 השירים המתמודדים ב- EMA Freš:

לחצו על שם השיר להאזנה! 
אירוויזיון 2022: זו תיהיה ההשתתפות ה- 27 של סלובניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השביעי בשנת 1995 ו- 2001.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!