ארבעה מתמודדים ראשונים עלו לשלב הגמר של קדם האירוויזיון הספרדי מתוך חצי הגמר הראשון: צ'אנל, טנשוגייראס, בלאנקה פאלומה ווארי בראווה.

ארבעה מתמודדים עלו לשלב הגמר של קדם האירוויזיון הספרדי של “Benidorm Fest”. התוצאות נקבעו על ידי 50% הצבעת שופטים, 25% מדגם מייצג ו- 25% מקהל הצופים. העולים לשלב הגמר הם: צ'אנל (Chanel), טנשוגייראס (Tanxugueiras), בלאנקה פאלומה (Blanca Paloma), ווארי בראווה (Varry Brava).

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
תוצאות חצי הגמר הראשון:

לחצו על שם השיר להאזנה!

1. Chanel – “SloMo” (110 Points)
2. Tanxugueiras – “Terra” (93 Points)
3. Blanca Paloma – “Secreto del agua” (79 Points)
4. Varry Brava – “Raffaella” (74 Points)
5. Azúcar Moreno – “Postureo” (69 Points)
6. Unique – “Mejores” (55 Points)

בין המתמודדים ניתן למצוא את הצמד אסוקר מורנו (Azúcar Moreno). הצמד המוזיקלי שקיים כ- 37 שנים, ייצג את ספרד עם השיר "Bandido" באירוויזיון 1990 וסיים במקום ה- 5. לצערנו, הפעם הם לא זכו להעלות לגמר של הקדם אירוויזיון המקומי.

נדגיש כי בזמן שלהקת טנשוגייראס היו פייבוריטים מובהקים של קהל הצופים הספרדי, ממנו קיבלו את המקום הראשון, השופטים דווקא בחרו "לסכל" זכייה אפשרית של הלהקה הגליסית והעניקו לה רק את המקום החמישי. יתכן שהסיבה לכך היא משום שהשיר מבוצע בשפה הגליסית שאינה מייצגת את כלל אזרחי ספרד.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 61 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1969. 
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!