הערב יערך חלקו השני של חצי גמר "אקס פקטור לאירוויזיון" בשעה 21:15 ברשת 13. מי יבטיח את מקומו בגמר ויצטרף לאלי חולי וענבל ביבי?

מתמודדי חצי הגמר. צילום: אוהד קב

הערב יתקיים חלקו השני של חצי גמר "אקס פקטור לאירוויזיון". לאחר שבחל הראשון, ענבל ביבי ואלי חולי הבטיחו את מקומם בגמר אחרי שניצחו בשני דו-קרבים. מתוך ארבעת המתמודדים שנותרו: מיכאל בן דוד, שחר עדוי, ספיר סבן ואנה סטפני, יעלו שני מתמודדים נוספים לגמר הגדול שיתקיים ביום שבת ב- 5 בפברואר. בסוף הערב נדע את רביעיית הגמר המלאה וכל אחד ואחת מהם ילחם על הכרטיס טיסה לאירוויזיון 2022 שיתקיים בטורינו, איטליה.

חצי הגמר השני של אקס פקטור לאירוויזיון, הערב ב- 21:15 בערוץ 13.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!

 

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!