פארידה עלתה לגמר של קדם האירוויזיון הנורווגי MGP 2022. הזמרת תבצע את השיר “Dangerous” בגמר אשר יערך ב-19 בפברואר.


 

הזמרת פארידה (Farida( היא הזוכה בחצי הגמר השני של Melodi Grand Prix 2022 אשר התקיים הערב. הזמרת ביצעה את השיר “Dangerous” וגברה על שלושה מתמודדים אחרים. פארידה שריינה את מקומה בקדם הנורווגי לקראת אירוויזיון 2022 שם תתמודד מול תשעה שירים נוספים.

לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
בשלב הראשון חולקו המתמודדים לשני זוגות:
לילי לואוה (Lilly Löwe) התמודדה מול סטפן יאקובסן (Steffen Jakobsen) – סטפן ניצח.
הזמרת פארידה (Farida) התמודדה מול הזמר דניאל לוקאס (Daniel Lukas) – פארידה ניצחה.

מתמודדי חצי הגמר:

לחצו על שם השיר להאזנה!

בשלב השני, שני המנצחים – סטפן יאקובסן ופארידה התמודדו זה נגד זה. פארידה, כאמור ניצחה והוכרזה כמתמודדת אשר עולה לגמר הנורווגי.

בנוסף הערב נחשף שירו של הזמר כריסטיאן אינגבריגסטן (Christian Ingebrigtsen) “Wonder of the world” ויתמודד אוטומטית בגמר הנורווגי אשר יתקיים ב-19 בפברואר.
מתמודדי גמר ה- MPG:

בשבועות הקרובים יתקיימו שני חצאי גמר נוספים כאשר בכל משדר ייבחר שיר אחד שישריין את מקומו בגמר. לכל השירים שהתמודדו בחצאי הגמר ולא עלו לגמר יינתן גלגל הצלה נוסף לאחר קיום ארבעת חצאי הגמר. 10 שירים צפויים להתמודד בגמר הגדול שייערך ב- 19 בפברואר, אז יבחר השיר הנורווגי לאירוויזיון 2021.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 60 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!