השיר והזמר הקפריסאי לאירוויזיון 2022 עדיין לא נבחרו, אך נראה שאת השיר יכתבו מיכאליס חטזיאניס ואלכס פי – שני שמות מוכרים לעולם האירוויזיון.
קונסטנטינוס האמפליס (Konstantinos Hampalis), עורך תוכן ראשי של מגזין TV Mania, התארח בתוכנית הצהריים של "Me Agapi Christiana" ("כריסטינה באהבה") וחשף עוד פרטים בנוגע להשתתפות באירוויזיון 2022 של האי הקפריסאי. בניגוד לשנים קודמות, RIK מתעכבת עם הכרזת הזמר שייצג את קפריסין באירוויזיון הקרוב וזה בגלל שקודם צריך למצוא שיר מתאים לפני שבוחרים בזמר כלשהו. זאת על מנת שקפריסין תשיג תוצאה טובה יותר משנה שעברה.

עד כה רדיו בקפריסין לא נמצא שיר או זמר שייצגו את האי בטורינו, אולם יש שיר וזמר על הכוונת. בכל מקרה הם ממשיכים לחפש. בנוסף לפי העיתונאי, הזמר יגיע שוב פעם מחברת ההקלטות "Panik Records", וכמו כן הוא גם רמז שהמועמד יהיה זמר חדש עם שיר דאנס קצבי עם נגיעות אתניות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנובאותה תכנית נחשפו לנו פרטים נוספים: מיכאליס חטזיאניס (Michalis Hatzigiannis), ששימש כנציג קפריסין לאירוויזיון 1998, ואלכס פי (Alex P), שהוא יוצר ומפיק שנולד ביוון ועובד בשבדיה, ילחינו כנראה את השיר של קפריסין 2022. לאחר ניסיון לא מוצלח מטעמה של רשת הטלוויזיה הקפריסאית להבטיח לעצמה את שיר שנכתב על ידי ג'ורג' מייקל לפני מותו (שבמקור מוצאו מקפריסין), בחרו ברשת הטלוויזיה לבסוף במיכאליס חטזיאניסתרחיש שהועלה כבר בסוף הקיץ.

הבחירה במיכאליס חטזיאניס כאחד המלחינים של השיר מאמתת את אותן הצהרות של המשלחת של קפריסין שלפיהן השנה יהיו מעורבים קפריסאים מקומיים. השיר אמור להיחשף בחודש מרץ וקרוב לוודאי שהכרזה רשמית תהיה בחודש הבא.

מיכאליס חטזיאניס ייצג את קפריסין באירוויזיון 1998 שנערך בברמינגהאם וסיים במקום ה- 11 עם השיר "Genesis". אלכס פי (Alex P) הלחין בעבר שירים עבור קפריסין בשנים (2012, 2018 ו – 2019). בנוסף שיריו ייצגו גם את יוון ב- 2007 ואזרבייג'אן ב- 2009.

חשוב לציין שלמרות שהתרחישים המפורטים הם ספקולציות בלבד ועכשיו צריך להמתין להודעה רשמית. בחודש ספטמבר פרסמנו כתבה שהזמרת טניה בראזו תייצג את קפריסין עם באירוויזיון 2022 עם שיר של מיכליס. בכתבה דווח על כך שהיו מגעים עם מיכליס שלא סירב להצעה.קפריסין באירוויזיון 2021

הזמרת אלנה צגרינו (Elena Tsagrinou) נבחרה בבחירה פנימית לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021 עם השיר "El Diablo" (בעברית: "השטן"). השיר הגיע בגמר הגדול למקום 16 עם 94 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 38 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם מגנטים? סטודיו לביא צילום זו הכתובת שלכם!