מארגני תחרות האירוויזיון האמריקאית נאלצו לדחות את תאריך ההשקה בחודש, כך שהתחרות תחל ב- 21 במרץ. כתוצאה מכך הגמר יתקיים בתשיעי במאי – שעות ספורות לפני חצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2022.

מארגני תחרות האירוויזיון האמריקאי נאלצו לדחות את תאריך ההשקה של התכנית בחודש בשל התפרצות מגפת הקורונה בארצות הברית. העונה, שהייתה אמורה להתחיל ב- 21 בפברואר 2022 (עם סיום אולימפיאדת החורף), תחל ב- 21 במרץ עם שידור פרק הבכורה. בעקבות זאת גמר האירוויזיון האמריקאי יתקיים ביום שני, התשיעי במאי. בשם הפרשי השעות, מדובר בשעות ספורות לפני שידור חצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2022 שיתקיים באיטליה.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
תחרות השירים האמריקאית אמורה לכלול הופעות המייצגות את כל חמישים המדינות בארצות הברית בתוספת וושינגטון די.סי וחמש הטריטוריות של האומה; סמואה האמריקאית, גואם, פורטו ריקו, איי הבתולה של ארה"ב ואיי מריאנה הצפוניים. ההופעות השונות יתחרו על קולות המצביעים שיבחרו את השיר המקורי הטוב ביותר.

כל אחד מחמישים ושש המופעים יבוצע על ידי מופע סולו, צמד, להקה או DJ. התחרות תורכב משלושה שלבים של סבבי מוקדמות, חצי גמר וגמר גדול. הזוכה אמור להיבחר על ידי הצבעת קהל ושופטים מקצועיים מתעשיית המוזיקה.

האתר Deadline מדווח שבמקום שידור האירוויזיון האמריקאי תשודר עונת "אקסטרים" של America’s Got Talent. התכנית עלתה לכותרות בסתיו, אך נאלצה kהפסיק את הצילומים במדינת ג'ורג'יה כשפעלולן "נמחץ בין שתי מכוניות בגלל פעלול שהשתבש". תחרות השירים האמריקאית הייתה אמורה להצטלם באטלנטה ולוס אנג'לס, כעת כל התכנית תצולם בלוס אנג'לס.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!