רשת הטלוויזיה של סן מרינו חשפה את רשימת 66 המשתתפים שייקחו חלק בחצאי הגמר של קדם האירוויזיון המקומי במהלך חודש פברואר.

כזכור, קדם האירוויזיון המקומי "Una Voce per San Marino" ("קול לסן מרינו"), יהיה הפעם השנייה שבה תבחר סן מרינו את הנציג לאירוויזיון בעזרת קדם אירוויזיון – לראשונה מאז 2018. במהלך החודש האחרון נערכו אודישנים רבים לזמרים מסן מרינו ומרחבי העולם וכעת לאחר סיומם, נבחרה רשימת המשתתפים הסופית בשלב בחצאי הגמר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו




בין התאריכים 13-15 בפברואר ייערכו חצאי גמר לאומנים בינלאומיים. בכל חצי גמר ישתתפו 20 זמרים, ומכל חצי גמר יעפילו שלושה משתתפים לגמר. בחצי הגמר הרביעי שייערך ב- 16 בפברואר ישתתפו 6 זמרים מקומיים מסן מרינו, וממנו יעלו לגמר שלושה זמרים נוספים. ב- 17 בפברואר ייערך שלב גלגל הצלה ל- 15 המתמודדים שסיימו במקומות 4-8 בחצאי הגמר, ומתוך שלב זה יצטרפו לגמר עוד ארבעה משתתפים.

לאחר שלב חצאי הגמר, ייערך ב- 18 בפברואר גמר ראשון לזמרים שניצחו בחצאי הגמר ובגלגל ההצלה. 16 זמרים יתמודדו על 9 מקומות בגמר הגדול שייערך ב- 19 בפברואר, ואליהם יצטרפו 9 זמרים נוספים שהוזמנו ע"י רשת הטלוויזיה בסן מרינו. בסך הכל צפויים להשתתף בגמר הגדול 18 זמרים.




רשימת הזמרים הבינלאומיים שעברו לשלב הבא:

  • אהרון סיבלי (Aaron Sibley) – בריטניה.
  • אופרהפופ (Operapop) – איטליה.
  • אוקסה קליטון סיה (OXA Clayton Sia) – גרמניה.
  • אלינורה (Ellynora) – איטליה.
  • אליס בוראני (Alice Burani) – איטליה.
  • אליסה דל פריטה (Elisa Del Prete) – איטליה.
  • אליסקה מרזובה (Eliska Mrázová) – צ'כיה.
  • אלנה ופרנצ'סקו פאגי (Elena & Francesco Faggi) – איטליה.
  • אלסיה לאבאטה (Alessia Labate) – איטליה.
  • אלסנדרה סימון (Alessandra Simone) – איטליה.
  • אלריה (Allerija) – איטליה.
  • אנה פרגו (Anna Faragò) – איטליה.
  • אני קוקו (I Koko) – איטליה.
  • אשלי (ASHLEY) – איטליה.
  • ברנדה (Brenda) – איטליה.
  • ג'ו רומנו והקליפר הגנוב (Joe Romano & TheStolenClipper) – איטליה.
  • ג'ורג'יו בורגס הלא הוא קלאודיה פ (Giorgio Borghes Aka Claudia F) – בריטניה.
  • גיאדה וארשין (Giada Varaschin) – איטליה.
  • ג'יזל אברמוף (Gisele Abramoff) – ברזיל.
  • ג'סיקה אן קונדון (Jessica Anne Condon) – בריטניה.
  • דויד רוסי (Davide Rossi) – איטליה.
  • דייגו פדריקו (Diego Federico) – אוסטריה.
  • דניאל מינקון (Daniel Mincone) – איטליה.
  • ז'ואאו פאולו ומיגל (João Paulo & Miguel) – פורטוגל.
  • דניאלה פישוטה (Daniela Pisciotta) – איטליה.
  • ואנג'ה ואטל (Vanja Vatle) – נורווגיה.
  • וינה רוז (Vina Rose) – איטליה.
  • ולנטינה טיולי (Valentina Tioli) – איטליה.
  • ורוניקה ליברט (Veronica Liberat) – איטליה.
  • טוטהאם (Tothem) – איטליה.
  • לאונרדו פרצוטי (Leonardo Frezzotti) – איטליה.
  • לה בבה (Le Bebae) – איטליה.
  • לוסי בלו (Luci Blu) – איטליה.
  • לוקה ונרי (Luca Veneri) – איטליה.
  • לוקה צ'ימה (Luca Cima) – איטליה.
  • לורנזה רוצ'יצ'ולי (Lorenza Rocchiccioli) – איטליה.
  • מאד (Mad) – איטליה.
  • מאט (Mate) – איטליה.
  • מיוריאל (Muriel) – איטליה.
  • מרטינה גאטנו (Martina Gaetano) – איטליה.
  • מריה קיארה ליאוני (Maria Chiara Leoni) – איטליה.
  • מרקו סלטרי (Marco Saltar) – איטליה.
  • מתאו ג'יאנצ'יני גראבנטה (Matteo Giannaccini Gravante) – איטליה.
  • מתילדה מונטנארי (Matilde Montanari) – איטליה.
  • נאדה וסיסי (Nada e Siss) – איטליה.
  • סבסטיאן שמידט (Sebastian Schimdt) – גרמניה.
  • סני אפ (Snei Ap) – איטליה.
  • פלורנט אמארי (Florent Amare) – צרפת.
  • פריו (Frio) – איטליה.
  • קומי וואטנבה (Kumi Watanabe) – איטליה.
  • קורט קסר (Kurt Cassar) – מלטה.
  • קורינה פארודי (Corinna Parodi) – איטליה.
  • קטרין רוסלי (Katrin Roselli) – איטליה.
  • קימברלי ג'ניל (Kimberly Genil) – איטליה.
  • קמיל קבלטרה (Camille Cabaltera) – איטליה.
  • ריימונדו קטאלדו (Raimondo Cataldo) – איטליה.
  • ריקרדו גוגליאלמי (Riccardo Guglielmi) – איטליה.
  • ריקרדו פורסי (Riccardo Foresi) – איטליה.
  • אונלישרה (OnlySara) – איטליה.
  • תומס גרציוסו (Thomas Grazioso) – איטליה.

רשימת הזמרים מסן מרינו שעברו לשלב הבא:

  • אליבי (Alibi).
  • אליסה מצא (Elisa Mazza).
  • גארון ודואן (Garon x Duan).
  • ג'וליה ויטרי (Giulia Vitri).
  • גיאדה פינטורי (Giada Pintori).
  • ג'ינברה בנסיונגה (Ginevra Bencivenga).




בין המשתתפים שעלו לשלב הבא ניתן למצוא את אהרון סיבלי (Aaron Sibley) שהשתתף בקדם המולדבי ב-2018 (מקום 6), אליסקה מרזובה (Eliska Mrázová) שהגיעה למקום השני בקדמים של צ'כיה ב-2020 וב-2022 וסבסטיאן שמידט (Sebastian Schimdt) שכבר השתתף בקדם של סן מרינו ב-2018 (מקום 9).

הגמר הגדול יערך ב- 19 בפברואר בתאטרון "Nuovo" בעיר דוגנה שממוקמת בצפון סן מרינו. בגמר יתמודדו 18 מתמודדים – תשעה שיעלו מתוך קטגוריית האמנים החדשים ותשעה אמנים גדולים שיבחרו בבחירה פנימית על ידי חברת ההפקה האיטלקית "Media Evolution Srl" שתפיק את התחרות. צוות שופטים הכולל את רוברטה פקאני (Roberta Faccani), אמיליו מונדה (Emilio Munda), רוברטו קוסטה (Roberto Costa), סטיב ליון (Steve Lyon) ומימו פאגנלי (Mimmo Paganelli) יקבע את תוצאות התחרות.

סן מרינו באירוויזיון 2021

נציגת סן מרינו לאירוויזיון 2021, סנהיט (Senhit), נבחרה להתמודד בתחרות האירוויזיון לאחר שנבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה של סן מרינו לקראת אירוויזיון 2020. באירוויזיון 2021 עלתה המזתר לגמר הגדול של התחרות שם זכתה במקום ה- 22 (מתוך 26) עם השיר "Adrenalina". למרות הציפייה הרבה, לא הצליחה סנהיט לשבור את השיא של סן מרינו באירוויזיון שעומד על המקום ה- 19.




אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 12 של סן מרינו באירוויזיון כאשר מיקומה הגבוה ביותר בתחרות של הרפובליקה הזעירה עד כה הוא המקום ה- 19 אשר ניתן לה באירוויזיון 2019 עבור השיר "Say Na Na Na" אשר בוצע על ידי הזמר הטורקי סרהט (Serhat).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!