רשת הטלוויזיה האירית, RTÉ, חשפה את שלושת השירים הראשונים המתחרים בקדם האירוויזיון 2022 שיתקיים בתכנית "The Late Late Show". בין המתמודדים, נציג אירלנד באירוויזיון 2017.

שני השירים הראשונים המתחרים בקדם האירוויזיון האירי כחלק משידור מיוחד של התכנית "Tha late late show" נחשפו. השירים הושמעו בתכנית של ריאן טוברידי (Ryan Tubridy) ברדיו של RTÉ. ארבעת השירים הנוספים המשתתפים בקדם יחשפו זה אחר זה, כאשר מידי יום ייחשף שיר אחד עד ל- 21 בינואר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
שני השירים הראשונים הם:

"Rachel Goode – “I’m Loving Me

"Brendan Murray – “Real Love

Janet Grogan – "Ashes of Yesterday"

ביניהם ניתן לראות שם מוכר, ברנדן מארי (Brendan Murray) שייצג בעבר את אירלנד בשנת 2017 עם השיר “Dying to Try”. מארי הגיע למקום 13 בחצי הגמר.

בסך הכל הוגשו 320 שירים לרשת הטלוויזיה האירית (RTÉ) מתוכם שישה שירים נבחרו להתחרות בקדם. אירלנד תערוך קדם אירוויזיון בשידור חי ב- 4 בפברואר. התוצאות יקבעו על ידי הצבעת צופים ולראשונה אי פעם על ידי חבר שופטים בינלאומי. הזוכה בתחרות ייצג את אירלנד בתחרות האירוויזיון 2022 שתתקיים בטורינו.

אירלנד באירוויזיון 2021

לסלי רוי (Lesley Roy) יצגה את אירלנד באירוויזיון האחרון עם השיר "Maps" שנבחר בבחירה פנימית. אירלנד הגיעה למקום אחרון (16) בחצי הגמר עם 20 נקודות בלבד. מדובר בפעם השנייה ברציפות שאירלנד זוכה במקום האחרון בחצי הגמר.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 55 של אירלנד באירוויזיון. אירלנד הצטרפה לתחרות האירוויזיון בשנת 1965 ומאז הספיקה לזכות 7 פעמים בתחרות. אירלנד היא המדינה עם כמות הזכיות הגבוה ביותר מבין כל המדינות המשתתפות. בנוסף, אירלנד היא המדינה היחידה שזכתה 3 פעמים ברצף (1992, 1993, 1994).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!