לצפייה: הערב יתקיים חצי הגמר הראשון של הקדם אירוויזיון הנורווגי – "Melodi Grand Prix" בשעה 20:50. בסיום האירוע ייבחר שיר אחד שיבטיח את השתתפותו בגמר. לפניכם קישור לצפייה בשידור.


 

החיפוש של נורווגיה אחר נציגה לאירוויזיון 2022 יחל הערב עם חצי הגמר הראשון. ארבעה מתמודדים יתמודדו על מקום אחד בגמר הגדול של התחרות. תוצאות המשדר יקבעו על ידי הצופים בלבד (100%). נזכיר שהקדם אירוויזיון הנורווגי יערך ללא קהל.

חצי הגמר יחל בשעה 20:50 וימשך עד 22:10. לצפייה בחצי הגמר הנורווגי – לחצו כאן!

לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
מתמודדי חצי הגמר:

בין המתמודדים ניתן למצוא את מירה קרייג (Mira Craig), שהשתתפה בקדם הנורווגי ב- 2010 והודחה בשלב גלגל ההצלה. בנוסף, כתבה והלחינה לבדה את השיר הנורווגי לאירוויזיון 2008 שהגיע למקום החמישי – "Hold On Be Strong".

ארבעת מתמודדי חצי הגמר חולקו לשני זוגות שיתמודדו ראש בראש. קהל המצביעים יקבע מי מכל זוג צריך להמשיך לשלב הבא. שני השירים שהמשיכו לשלב הבא שוב יתמודדו הערב זה מול זה, כאשר לאחר הצבעה נוספת ייבחר השיר הזוכה שישריין את מקומו בגמר.

רשת הטלוויזיה הנורווגית כבר הבטיחה את מקומם בגמר של חמישה מתמודדים שנבחרו במסלול שונה מהשירים אשר מתמודדים בחצאי הגמר. בכל חצי גמר ייחשף שיר אשר יתמודד אוטומטית בגמר. הערב תציג את שירה הזמרת אלסי ביי (Elsie Bay) שתבצע את השיר “Death of Us”.
מתמודדי גמר ה- MPG:

בשבועות הקרובים יתקיימו שלושה חצאי גמר נוספים כאשר בכל משדר ייבחר שיר אחד שישריין את מקומו בגמר. לכל השירים שהתמודדו בחצאי הגמר ולא עלו לגמר יינתן גלגל הצלה נוסף לאחר קיום ארבעת חצאי הגמר. 10 שירים צפויים להתמודד בגמר הגדול שייערך ב- 19 בפברואר, אז יבחר השיר הנורווגי לאירוויזיון 2021.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 60 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!