רשת הטלוויזיה הפולנית הודיעה באופן מפתיע כי תקיים קדם אירוויזיון ב- 19 בפברואר בו יתחרו 10 אמנים. אלו האמנים המשתתפים.

רשת הטלוויזיה הפולנית, TVP, שהייתה אמורה לחשוף מחר (15 בינואר) את נציגה לאירוויזיון לאחר שאמור היה להיבחר בבחירה פנימית, החליטה לערוך במקום קדם אירוויזיון בו יתחרו 10 אמנים. הקדם צפוי להתקיים ב- 19 בפברואר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו

אלו רשימת המתמודדים והשירים:

Unmute – “Głośniej niż decybele
Karolina Stanisławczyk & Chica Toro – “Move”
Emilia Dębska (Mila) – “All I need”
Daria – "Paranoia"
Krystian Ochman – “River”
Lidia Kopania – “Why does it hurt”
Kuba Szmajkowski – "Lovesick"
Karolina Lizer – “Czysta woda”
Siostry Szlachta – “Drogowskazy”
Ania Byrcyn – “Dokąd” (איפה)

לידיה קופניה (Lidia Kopania) ייצגה את פולין באירוויזיון 2009 עם השיר "I Don't Wanna Leave". היא הגיעה למקום ה- 12 בחצי הגמר השני.

במקור, רשת הטלוויזיה הפולנית קבעה שהנציג לטורינו ייבחר באופן פנימי כאשר אמנים הגישו את שיריהם עד ה- 20 בנובמבר 2021. עם זאת, כלי תקשורת מקומיים דיווחו בתחילת ינואר כי TVP תקיים קדם אירוויזיון כדי לאפשר לציבור לסייע בבחירת השיר הפולני לאירוויזיון 2022. הידיעה הזו אושרה כעת על ידי TVP.

פולין באירוויזיון 2021

"The Ride" (בעברית: "הנסיעה") הוא שם השיר שבוצע על ידי הזמר רפאל ברזוזובסקי (Rafał Brzozowski) שייצג את פולין באירוויזיון 2021 לאחר שנבחר בבחירה פנימית. הזמר הגיע רק למקום 14 בחצי הגמר עם 35 נקודות בלבד.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 24 של פולין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני בשנת הבכורה 1994 עם השיר "To nie ja!" בביצוע של אדיטה גורניאק (Edyta Górniak).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!