רשת הטלוויזיה הצרפתית פתחה באופן רשמי את האודישנים לבחירת הזמרים שייקחו חלק בקדם אירוויזיון המקומי.

קדם האירוויזיון הצרפתי, ובשמו המלא "Eurovision France, c'est vous qui décidez" ("אירוויזיון צרפת, אתם מחליטים"), צפוי להיערך במהלך החודשיים הקרובים בתאריך שטרם פורסם, אך האודישנים לבחירת המשתתפים הסופיים כבר יצאו לדרכם. האודישנים נערכים בתיאטרון אפולו בפריז, אותו תיאטרון שבו נערכו האודישנים לבחירת המשתתפים בקדם הצרפתי של 2021. מטרת האודישנים היא לוודא שהזמרים אשר הגיעו לשלבים הסופיים יכולים לבצע את שירם בגרסה חיה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בקדם הצרפתי צפויים להתמודד כ-12 אומנים על הזכות לייצג את צרפת באירוויזיון 2022. רשת הטלוויזיה הצרפתית מקווה להמשיך ברצף ההצלחות, אחרי שהגיעו למקום השני באירוויזיון 2021 – ההישג הכי טוב של צרפת מאז אירוויזיון 1991.

בצרפת החליטו לשוב לפורמט הקדם אירוויזיון לאחר שב- 2020 השיר שנבחר על ידי ועדה קיבל ביקורת רבה. הגרסה החדשה של הקדם אירוויזיון הצרפתי, 'Eurovision France: c’est vous qui décidez', נערכה השנה לראשונה בשנה שעברה כש- 12 מתמודדים הציגו את שירם ומתוכם נבחר השיר "Voilà" בביצוע של הזמרת ברברה פראבי (Barbara Pravi).

כבר בחודש יוני פתחה צרפת את האפשרות לשלוח שירים עבור הקדם אירוויזיון הצרפתי. חלון הזמנים לשליחת השירים היה בין התאריכים את 21 ביוני ועד 24 באוקטובר.
צרפת באירוויזיון 2021

ברברה פראבי ((Barbara Pravi) נבחרה לייצג את צרפת בעזרת קדם אירוויזיון מקומי. פראבי ביצעה על בימת האירוויזיון את השיר "Voilà" שהגיע באירוויזיון למקום השני עם 499 נקודות. מדובר בהישג הטוב ביותר עבור צרפת מאז אירוויזיון 1991.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 65 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!