בפעם השנייה ברציפות, תלווה פרשנות באנגלית לגמר קדם האירוויזיון השוודי, מלודיפסטיבלן 2022.

פרשנות בשפה האנגלית צפויה להיות מסופקת לגמר קדם האירוויזיון השוודי, מלודיפסטיבלן 2022 (Melodifestivalen 2022) ב- 12 במרץ. זו השנה השנייה ברציפות שרשת הטלוויזיה השוודית, SVT, תספק פרשנות באנגלית לצופים הבינלאומיים של התחרות דרך SVT Play. זאת בעקבות קהל אוהדי אירוויזיון גדול שנוהג לצפות בתחרות שנחשבת לקדם אירוויזיון הגדול והנצפה ביותר באירופה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
SVT טרם אישרה אם זו תהיה פרשנות חיה שתדוברר על ידי פרשנים בין השירים או כתוביות תרגום. הקדם השוודי היה אחד מקדמי האירוויזיון שסיפקו פרשנות בשפה האנגלית בשנת 2021, כאשר גם הקדם הפיני, UMK, סיפק פרשנות באנגלית גם כן.

בשנה שעברה, מנהלת הפרויקט של התחרות, אנט ברטסטרום (Anette Brattström), אמרה שהכנסת אפשרות לפרשנות באנגלית משקפת את בסיס המעריצים ההולך וגדל של התחרות מחוץ לשוודיה, כמו גם את הטכנולוגיה המשופרת לצפייה בטלוויזיה באינטרנט:

"המסוגלות לחשוף את המלודיפסטיבלן לצופים שאינם יכולים לעקוב אחר התוכנית בשוודית זו הגשמת חלום… כולם מוזמנים ל'מסיבה של שוודיה' וזהו צעד שנועד לאפשר ליותר אנשים לקחת חלק בתוכנית. הודות לטכנולוגיה של היום ולשירות SVT Play, זה אפשרי השנה".
תאריכי ה- Melodifestivalen הם:
חצי גמר ראשון: ארנה מאלמה, 5 בפברואר.
חצי גמר שני: סקנדיביום, 12 בפברואר.
חצי גמר שלישי: סאאב ארנה, 19 בפברואר.
חצי גמר רביעי: ספרבנקן ארנה, 26 בפברואר.
גמר: פרנדס ארנה, 12 במרץ.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 61 של שוודיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנים: 1974, 1984, 1991, 1999, 2012 ו- 2015. הזכייה השוודית האחרונה התרחשה בשנת 2015 עם השיר "Heroes" בביצוע של מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw).הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!