סופיה איוונקו, שייצגה את אוקראינה באירוויזיון הילדים 2019, חשפה שהגישה שיר לקדם אירוויזיון האוקראיני. 
סופיה איוונקו (Sophia Ivanko) ייצגה את אוקראינה באירוויזיון הילדים 2019 עם השיר "The spirit of music" ("רוח המוזיקה") ולמרות הופעה מוצלחת סיימה רק במקום ה- 15. מדובר באחד ההישגים הנמוכים של אוקראינה בתחרות הג'וניור. אבל איוונקו לא מרימה ידיים – וקצת יותר משנתיים אחרי, רוצה הזמרת לכבוש יעד נוסף ולייצג את אוקראינה באירוויזיון 2022. טרם ידוע אם השיר שהגישה יתקבל לקדם שצפוי להיערך במהלך חודש פברואר.

בקדם עצמו צפוי להיבחר הזוכה על ידי שיקלול של הצבעת הקהל (50%) והצבעת השופטים (50%).

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
כפי שפרסמנו בעבר, רשות הטלוויזיה האוקראינית Suspilne תארגן לראשונה את הקדם, לאחר תום שיתוף הפעולה עם רשות השידור STB אשר חל בשנת 2016 והביא לזכייה הבלתי נשכחת של ג'מאלה (Jamala) עם שירה "1944".  
אוקראינה באירוויזיון 2021

הזוכים האחרונים בקדם אירוויזיון המקומי היו חברי ההרכב GO_A שזכו בקדם אירוויזיון בשנת 2020 עם השיר "Solovey". חברי ההרכב לא זכו להתמודד עם השיר הזה באירוויזיון בשל ביטול התחרות בעקבות התפרצות מגפת הקורונה אך רשת הטלוויזיה המקומית בחרה להמשיך את שיתוף הפעולה עם חברי ההרכב גם לקראת אירוויזיון 2021. ההרכב ביצע באירוויזיון האחרון את השיר "Shum" שהפתיע והגיע למקום החמישי בגמר הגדול עם 364 נקודות. ההרכב אף הגיע למקום השני בקרב הצבעת הקהל.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!