הזמרת היוונייה-אמריקאית, אוונגליה, אישרה שהגישה שירים להליך הבחירה של קפריסין עבור אירוויזיון 2022. האם היא תייצג את קפריסין?
אוונגליה (Evangelia) אישרה שהגישה מספר שירים לרשת הטלוויזיה הקפריסאית עבור הליך בחירת השירים לאירוויזיון 2022. הזמרת הודיעה שהיא ממתינה כרגע לתשובה מרשת הטלוויזיה וכרגע "היא לוקחת דברים יום יום, מה שיקרה יקרה". נדגיש שרשת הטלוויזיה הקפריסאית, RIK, טרם עדכנה איך הם ייבחרו את נציגיה לאירוויזיון 2022.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנואוונגליה פסרקיס (Evangelia Psarakis), הידועה בתור אוונגליה, היא זמרת אמריקאית-יוונייה מפורסמת. היא נולדה בניו ג'רסי בשנת 1991, ונדדה באופן קבוע בין החווה הקטנה של סבתה בכרתים לבין בית הוריה בחוף המזרחי של ארה"ב, וכתוצאה מכך היא חוותה שני עולמות מוסיקליים שונים שהשפיעו על הסגנוןהמיוחד  שלה.

במידה ואוונגליה תיבחר לייצג את קפריסין באיטליה, היא תהיה הזמרת החמישית ממורשת יוונית שמייצגת את קפריסין באירוויזיון. הוביג (Hovig) היה הזמר הקפריסאי האחרון שייצג את מדינתו באירוויזיון 2017 עם השיר "Gravity".

נדגיש שקיימות שמועות על מספר זמרים בעלי שם עולמי שנמצאים במגעים עם רשת הטלוויזיה של קפריסין על מנת לייצג את המדינה בתחרות הזמר של האירוויזיון. בין השמות נמצאות: קלומירה (Kalomira) שייצגה את יוון באירוויזיון 2008, טניה בראזו (Tania Breazou) ואף זוכת אירוויזיון 2005 הלנה פפאריזו (Helena Paparizou).קפריסין באירוויזיון 2021

הזמרת אלנה צגרינו (Elena Tsagrinou) נבחרה בבחירה פנימית לייצג את קפריסין באירוויזיון 2021 עם השיר "El Diablo" (בעברית: "השטן"). השיר הגיע בגמר הגדול למקום 16 עם 94 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 38 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם מגנטים? סטודיו לביא צילום זו הכתובת שלכם!