רשת הטלוויזיה הפולנית תחשוף את הנציג הפולני ב- 15 בינואר. לפי השמועות, דריה עשויה לייצג את פולין עם השיר "Paranoia".

נציג פולין לאירוויזיון 2022 ייחשף בעוד כשבועיים, ב- 15 בינואר, מעט מאוחר יותר ממועד החשיפה שתוכנן ל- 2 בינואר. לא ידוע מדוע רשת הטלוויזיה הפולנית, TVP, דחתה את מועד חשיפת הנציג לתחרות. על פי ההשערות, המשא ומתן עם הנציג המיועד עדיין לא הבשיל לידי חתימה על חוזה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו

על פי השמועות, המועמדים העיקריים לייצג את פולין באירוויזיון 2022 הם דריה (Daria) עם השיר "Paranoia", קובה שמייקובסקי (Kuba Szmajkowski) עם השיר "Lovesick", כריסטיאן אוכמן (Krystian Ochman) – זוכה העונה העשירית של "The Voice" בפולין, וגם וויצ'יץ' סוקולניקי (Wojciech Sokolnicki) – חבר להקת טרה ווצ'י (Tre Voci).

עיניין רב מתרכז סביב הזמרת דריה, ששחררה בחודש אוקטובר את השיר "Paranoia" וזה להצלחה רבה בפולין. השיר נכתב על ידי צוות כותבים המכונה "פליקאן" (Pelican) שמורכב מקווין דיוויד צובר (Kevin David Zuber) ומאצ'יי פוכלסקי (Maciej Puchalski) שכתבו להיטים לרובין שולץ (Robin Schulz), שרה קונור (Sarah Connor), ועוד… מדובר ביורו-פופ שהרבה מאוהדי האירוויזיון עשויים לאהוב!

כל המעוניין להשתתף בהליך הבחירה של פולין לאירוויזיון, הוזמן להגיש שיר עד ה- 20 בנובמבר. השיר הזוכה ייבחר על ידי חבר שופטים בבחירה פנימית דו-שלבית. חבר מושבעים המורכב מ- 5 אנשים בחרו תחילה שירים שהם רוצים להעביר לשלב השני. לכל שופט הייתה הזכות להוסיף לשלב השני גם שיר שלא שלח פנייה לרשת הטלוויזיה הפולנית. 3-15 שירים עלו לשלב השני שבו שיריהם נשפטו בסולם של 1 עד 10. הזוכה הוא השיר שקיבל את מירב הנקודות.

פולין באירוויזיון 2021

"The Ride" (בעברית: "הנסיעה") הוא שם השיר שבוצע על ידי הזמר רפאל ברזוזובסקי (Rafał Brzozowski) שייצג את פולין באירוויזיון 2021 לאחר שנבחר בבחירה פנימית. הזמר הגיע רק למקום 14 בחצי הגמר עם 35 נקודות בלבד.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 24 של פולין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני בשנת הבכורה 1994 עם השיר "To nie ja!" בביצוע של אדיטה גורניאק (Edyta Górniak).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!