העיר טורינו שתארח את אירוויזיון 2022 בחיפושים אחר ספונסרים טכניים שיסייעו באירוח התחרות.

העיר טורינו בקריאה לנותני חסות טכניים לעזור לתמוך בעיר המארחת את אירוויזיון 2022. בשלב זה העיר אינה מתכננת לחתום על כל סוג של חוזה עם אף נותן חסות טכני פוטנציאלי, אלא מחפשת לאמת את נכונותן של חברות ציבוריות, פרטיות ומקומיות כדי לסייע לעיר באירוח התחרות.
.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
טורינו מחפשת אחר חברות פרטיות וציבוריות שיכולות לתרום בסכומים שונים הנעים בין 0 ל-50,000 יורו, 50,000 עד 100,000 יורו וסכומים של מעל 100,000 יורו. בנוסף להיבט הכספי של החסות, העירייה מחפשת חברות במגוון ענפים מעיצוב ועד שירותי תאורה וענפים נוספים שיהיו רלוונטיים לסייע לעיר לארח את אירוויזיון 2022. על חברות המעוניינות להגיש מועמדות, להגיש אותה לעירייה עד ה- 19 בינואר. כל הגשה תיבדק על ידי ועדה ואם תיבחר תוגש בסופו של דבר לאישור איגוד השידור האירופי ורשת הטלוויזיה האיטלקית RAI.

הכסף מספונסרים טכניים ישמש למגוון מקורות מימון של התחרות שנעים מהעיר ועד לרשת הטלוויזיה RAI. כבר באוקטובר אישרה מועצת העיר של טורינו שתזדקק למימון כדי לארח את אירוויזיון 2022 בעיר.

באירוויזיון 2021 ברוטרדם נותנת החסות הראשית הייתה חברת Moroccanoil, מותג מוצרי טיפוח השיער הישראלי. מותג מוצרי טיפוח השיער ישמש גם כנותן החסות הראשי גם השנה. באירוויזיון 2019 נותנת החסות הייתה MyHeritage, חברת ההיסטוריה המשפחתית וה- DNA – חברה ישראלית גם כן!

אירוויזיון 2022 צפוי להתקיים בטורינו שבאיטליה בתאריכים 10, 12 ו- 14 במאי. 41 מדינות צפויות להשתתף בתחרות.

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!