אזרבייג'אן פתחה בקול קורא לאמנים ושירים לייצג את המדינה בתחרות האירוויזיון 2022 בטורינו, איטליה.
רשת הטלוויזיה האזרית, İTV, פתחה את חלון ההגשות שלה לאירוויזיון 2022. המעוניינים יכולים לשלוח את שירם לכתובת המייל [email protected] עד ה- 31 בינואר. על השירים לעמוד בכללי האירוויזיון. על כל המעוניינים להגיש שיר לטלוויזיה האזרית, לספק תיאור קצר על עצמם כחלק מההגשה.

צפוי ש- İTV תבחר שוב באופן פנימי הן את הזמר והן את השיר שייצג את אזרבייג'אן באירוויזיון הקרוב. כל נציגי אזרבייג'אן מאז 2015 נבחרו בשיטה זו. לפני כן נבחרו הנציגים האזריים בקדם אירוויזיון (למעט 2009).

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אזרבייג'אן באירוויזיון 2021

אפנדי (Efendi) נבחרה לייצג את אזרבייג'אן בבחירה פנימית באירוויזיון 2020. בשל ביטול התחרות בחרה רשת הטלוויזיה האזרית להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמרת גם לקראת אירוויזיון 2021, שם בחרה לשיר את השיר "Mata Hari" שהגיע בגמר הגדול למקום 20 עם 65 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 14 של אזרבייג'אן בתחרות, אשר השתתפה לראשונה בשנת 2008. עד כה אזרבייג'אן זכתה פעם אחת בתחרות: בשנת 2011 עם השיר "Running Scared" בביצוע של אל וניקי.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!