הוכרזו המתמודדים שהצליחו להעפיל לסבב האודישנים של קדם האירוויזיון "Una voca per San Marino" בינהם המתמודדת אליס מראז שניסתה לפני כשבועיים לייצג את צ'כיה!

לאחר שבוע שלם של אודישנים, הוכרזו האמנים המתחרים לייצג את סן מרינו בתחרות האירוויזיון 2022. בין ה- 3 ל- 11 בינואר הזמרים יעברו אודישנים שיתקיימו בתיאטרון "Titano" שבסן מרינו.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בין המתמודדים ניתן למצוא את הזמרת אליס מראז (Elis Mraz) שרק לפני שבוע וחצי סיימה במקום השני בקדם אירוויזיון הצ'כי עם השיר "IMMA BE". אליס זכתה גם בשנה שעברה במקום השני בצ'כיה ונראה שהיא לא מתכוונת לוותר. אם בצ'כיה לא רוצים לראות אותה כנציגתם, אז אליס תנסה לייצג את סן מרינו. אליס תערוך את האודישן ב- 4 בינואר.

עוד מתמודדת מוכרת לעולם האירוויזיון היא שרה דה בלו (Sara De Blue), זמרת אוסטרית שניסתה לייצג את אוסטריה באירוויזיון 2016 אך שירה לא התקבל לקדם. ב-2018 השתתפה בפעם הראשונה בקדם של סן מרינו לאירוויזיון ולמרות היותה פייבוריטית לזכייה, סיימה במקום השני. השנה חוזרת לקדם בפעם השנייה כחלק מדואט.
האמנים הבאים יעברו אודישנים:
בשלישי לינואר –
Marta Mormone
Jacob Simpson
Giorgio Borghes Aka Claudia F
Cassidy Civet
BLACKØUT!
Fulvio Vasarri
Brian Left
João Paulo & Miguel
Francesco Savoi Colombis
Laura Maria Giuliani
Silvia Cecchini
Santi Clarity
Ferdinand Rennie
Giuseppe Di Sette
I Dominguez
Giada Giordano
Giada Miccoli
Mariateresa Amato

ברביעי לינואר –
Simone Pastrello
Marco Saltari
Valentina Moro
Sara Chiaravalli
Boavista
Marco Cazzamani
Corinna Parodi
Isabel Heines
Mar’yana Yakhvan
Michele Lattanzio
Lucienne Adamo
Jack Marsina & Sara De Blue
Chiara Osso
Alibi
Jocelyn Bertoli Barsotti
Noor Amelie Mocchi
The Ironsides
Eliska Mrázová
Luigi Benincasa
Brenda Novella Ragazzini
בחמישי לינואר-
Jessica Anne Condon
Art Demur
Fiammetta Anzevino
Sonia Mazza
Federica Russo

בשישי לינואר-
Kurt Cassar

בשביעי לינואר-
Giuseppe Meca
Derek Conyer
March. & Kiera Chaplin
Carlo Audino

בשמיני לינואר-
Federica Orsini
Sebastian Schimdt
Snei Ap
בתשיעי לינואר-
Veronica Kichmajer

בעשירי לינואר-
Charles Onyeabor
Tothem
Nicole Riso
Alessandro Iannone

באחד עשרה לינואר-
Hayley Tanzer
Libero Reina
הגמר הגדול יערך ב- 19 בפברואר בתאטרון "Nuovo" בעיר דוגנה שממוקמת בצפון סן מרינו. בגמר יתמודדו 18 מתמודדים – תשעה שיעלו מתוך קטגוריית האמנים החדשים ותשעה אמנים גדולים שיבחרו בבחירה פנימית על ידי חברת ההפקה האיטלקית "Media Evolution Srl" שתפיק את התחרות. צוות שופטים הכולל את רוברטה פקאני (Roberta Faccani), אמיליו מונדה (Emilio Munda), רוברטו קוסטה (Roberto Costa), סטיב ליון (Steve Lyon) ומימו פאגנלי (Mimmo Paganelli) יקבע את תוצאות התחרות.

סן מרינו באירוויזיון 2021

נציגת סן מרינו לאירוויזיון 2021, סנהיט (Senhit), נבחרה להתמודד בתחרות האירוויזיון לאחר שנבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה של סן מרינו לקראת אירוויזיון 2020. באירוויזיון 2021 עלתה המזתר לגמר הגדול של התחרות שם זכתה במקום ה- 22 (מתוך 26) עם השיר "Adrenalina". למרות הציפייה הרבה, לא הצליחה סנהיט לשבור את השיא של סן מרינו באירוויזיון שעומד על המקום ה- 19.
אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 12 של סן מרינו באירוויזיון כאשר מיקומה הגבוה ביותר בתחרות של הרפובליקה הזעירה עד כה הוא המקום ה- 19 אשר ניתן לה באירוויזיון 2019 עבור השיר "Say Na Na Na" אשר בוצע על ידי הזמר הטורקי סרהט (Serhat).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!