נציגת אזרבייג'אן באירוויזיון 2018, אייסל, אינה שוללת השתתפות נוספת בתחרות האירוויזיון בעתיד כדי לשפר את הישגיה בתחרות.
אייסל ממדובה (Aisel Mammadova), נציגת אזרבייג'אן באירוויזיון 2018 עם השיר "X My Heart", שסיימה במקום האחד עשרה בחצי הגמר הראשון בו השתתפה, נשאלה באינסטגרם שלה לגבי חזרה לתחרות האירוויזיון, אייסל ענתה בתשובה: "אני אייצג שוב את אזרבייג'אן באירוויזיון אם אהיה המלחינה של השיר שלי".

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אייסל היא זמרת ג'אז/סול שנבחרה בבחירה פנימית לייצג את אזרבייג'אן ב- 2018 וביצעה שיר של שנכתב על ידי סנדרה ביורמן (Sandra Bjurman) השוודית שהייתה שותפה גם בכתיבת השיר הזוכה מטעם אזרבייג'אן – "Running Scared". בעבר היא אמרה בראיון שהיא לא הרגישה זיקה לשיר מכיוון שזה לא היה הז'אנר הרגיל שלה אף על פי שגם היא שלחה מספר שירים שלא התקבלו. באותו ראיון היא הוסיפה שהצליחה לשמור על קשרים טובים עם אנשים רבים בוועדת הבחירה של אזרבייג'אן, מה שעלול לעזור לה לחזור לתחרות.

נדגיש שהתוצאה שהשיגה אייסל באירוויזיון 2018 נחשבת נכון לרגע זה לתוצאה הגרועה ביותר עבור אזרבייג'אן בתחרות. זו הפעם היחידה בה אזרבייג'אן לא הצליחה לעלות לגמר בכל שנותיה בתחרות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!