רשת הטלוויזיה של מולדובה חושפת שתערוך קדם אירוויזיון שיתקיים ב- 5 במרץ. זמרים מוזמנים כעת לשלוח את שירם לתחרות.

רשת הטלוויזיה של מולדובה, TRM, משיקה היום את הליך הבחירה לקראת אירוויזיון 2022. מולדובה תבחר את נציגה לאירוויזיון בעזרת קדם אירוויזיון, בדומה לדרך בה נבחרו נציגי המדינה בין השנים 2008 ועד 2020.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
החל מהיום ועד 24 בינואר בשעה 17.00 (שעון ישראל), זמרים יכולים לשלוח את שירם לאתר האירוויזיון המולדובני Eurovision.md או לאולפני TRM שנמצאים בקישינב. בדומה לחוקי האירוויזיון, זמרים מעל גיל 16 ששירם לא נחשף לפני 1 בספטמבר 2021 יוכלו לגשת לתחרות. רשת הטלוויזיה של מולדובה תבחן את השירים שהתקבלו החל מ- 25 ועד 28 בינואר. השירים הטובים ביותר יוזמנו לאודישן חי שיתקיים ב- 29 בדצמבר. המבצעים והשירים שיעברו את השלב הזה יזכו להתמודד בקדם אירוויזיון שישודר בשידור חי ב- 5 במרץ.

מולדובה באירוויזיון 2021

"Sugar" (בעברית: "סוכר") הוא שם השיר שבוצע על ידי הזמרת נטליה גורדיינקו (Natalia Gordienko) באירוויזיון 2021 בזמן שייצגה את מולדובה. השיר נכתב על ידי דמיטריס קונטופולוס (Dimitris Kontopoulos) ופיליפ קירקורוב (Philip Kirkorov) יחד עם מיכאיל גוצרייב (Mikhail Gutseriyev) ושרון וון (Sharon Vaughn). השיר הגיע בגמר האירוויזיון למקום 13 עם 115 נקודות.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 17 של מולדובה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השלישי בשנת 2017 עם השיר "Hey Mamma" בביצוע של הלהקה סנסטרוק פרוג'קט.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!