רשת הטלוויזיה הנורווגית הודיעה שמופעי חצאי הגמר של הקדם האירוויזיון מקומי ייערכו השנה ללא קהל בשל מגבלות הקורונה.


 

סטיג קרלסן (Stig Karlsen), המפיק הראשי של ה- Melodi Grand Prix (הקדם אירוויזיון הנורווגי) מסר שהמצב הנוכחי בו קצב ההדבקה גבוה ויש חשש לסגר, לא מאפשר קיום אירועים המוניים ולכן הוחלט שמופעי חצאי הגמר ושלב גלגל ההצלה ייערכו ללא קהל באולם. ההפקה מקווה ששלב הגמר ייערך עם קהל באולם אך הדבר תלוי במקדם ההדבקה בנורווגיה.

לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
מדובר בקדם אירוויזיון ראשון שמודיע השנה כי יערוך את האירוע ללא קהל, בניגוד לדרך בו נערך האירוע לפני התפרצות מגפת הקורונה. אנו מקווים שהמגפה לא תשפיע רבות על קדמי האירוויזיון ותחרות האירוויזיון השנה, שכן בשנה שעברה רבים מקדמי האירוויזיון נערכו ללא נוכחות קהל בשל מגבלות מקומיות או חשש מהתפרצות בעקבות קיום אירועים המוניים.

תאריכים למלודי גרנד פרי:

חצי גמר ראשון – 15 בינואר
חצי גמר שני – 22 בינואר
חצי גמר שלישי – 29 בינואר
חצי גמר רביעי – 5 בפברואר
חצי גמר חמישי – 12 בפברואר
הגמר הגדול – 19 בפברואר

נורווגיה באירוויזיון 2021

הזוכה האחרון בתחרות ה- "Melodi Grand Prix 2021" הוא הזמר אנדראס האוקלנד (Andreas Haukeland), שמכונה TIX. הזמר ביצע על בימת האירוויזיון את השיר "Fallen Angel" שהגיע בגמר הגדול למקום 18 עם 75 נקודות.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 60 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!