לצפייה: אחרי 57 שנים, נמצא הסרטון המלא של זוכת האירוויזיון ג'יליולה צ'ינקווטי, בביצוע השיר הזוכה "Non ho l'età" על בימת התחרות!
תחרות האירוויזיון 1964 קיימת כיום רק בפורמט שמע ומעט מאוד צילומי וידאו, בשל שריפה שהתחוללה ב- 1970 באולפני רשות השידור הדנית, DR, שכילתה עמה גם את צילומי התחרות שנערכה בדנמרק.

המשתמש DYLCWS ברשת החברתית Reddit הצליח למצוא צילומים של התחרות שלא שודרו כמעט 60 שנה לאחר שיצר קשר עם מספר גופי שידור ברחבי אירופה, שעשויים להחזיק בהקלטות האלו.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
הצילומים שפורסמו ב-Reddit מגיעים מארכיון YLE (רשת הטלוויזיה הפינית) ומציגים את הרגע בו ג'יליולה צ'ינקווטי (Gigliola Cinquetti) נבחרה לזוכה בתחרות האירוויזיון ה- 9. בנוסף, הוא מציג חלק קטן מהביצוע החוזר שלה לשיר הזוכה "Non ho l'età" (בעברית: "אינני מבוגרת מספיק").

זו הפעם השנייה השנה שקהילת האירוויזיון חושפת צילומים של התחרות שאבדו. מוקדם יותר השנה נמצאו קטעים מרגעי הזכייה בתחרות האירוויזיון הראשונה, בה נראתה ליס אסיה מבצעת את שירה הזוכה "Refrain".

אירוויזיון 1956 ו-1964 הן התחרויות היחידות שבהן אין קטעי וידאו מלאים של התחרות. מכיוון שב- 1956 זו הייתה המהדורה הראשונה, ייתכן שמארגניה לא טרחו לשמור הקלטה של ​​המופע, כיוון שהם לא היו מודעים למה תהפוך התחרות בעתיד. אפילו תוצאות ההצבעה אינן ידועות, והמיקומים של כל שיר נאבדו עם השנים.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!