סארבל הודיע שהוא מוכן שוב להתמודד באירוויזיון והפעם לייצג את קפריסין. סארבל ייצג את יוון באירוויזיון 2007 שם הגיע למקום שביעי.
סארבל מיכאל מארוניטיס (Sarbel), שנולד באנגליה אך ייצג את יוון באירוויזיון 2007 עם השיר "Yassou Maria", מוכן לעשות זאת שוב. הנציג היווני הודיע בראיון שהוא מסכים לחזור לאירוויזיון בעתיד עבור קפריסין.

בריאיון לתוכנית הטוק שואו הקפריסאית, "Me agápi Christiána", נשאל סארבל האם הוא מוכן לחזור להשתתף באירוויזיון. הוא הבהיר שלמרות שאין לו תכניות מידיות לשוב לתחרות, הוא שמר על מערכת יחסים טובה עם התחרות והוא שוקל בחיוב לחזור להשתתף בתחרות בעתיד. כמובן שהוא יצטרך את השיר הנכון על מנת להשתכנע לחזור להשתתף באירוויזיון.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו"עבור האירוויזיון, אני חושב שזה עדין מוקדם. אולי שנה הבאה. נראה… אם אמצע שיר מתאים, אולי כן". הוא גם הודיע שכמו זמרים יוונים מהעבר, גם הוא ישמח לייצג את קפריסין: "אני מאוד אשמח לעשות את זה עבור קפריסין".

מאחר ותעשיית הבידור היוונית והקפריסאית שזורות אחת בשנייה, זו תופעה לא יוצאת דופן שזמרים שמצליחים ביוון או ממוצא יווני מייצגים את קפריסין באירוויזיון. שלוש הנציגות האחרונות של קפריסין באירוויזיון: טאמטה (Tamta), אלני פוריירה (Eleni Foureira) ואלנה צגרינו (Elena Tsagrinou) זוכות לצלחה ביוון.

קיימות שמועות על מספר זמרים בעלי שם עולמי שנמצאים במגעים עם תחנת השידור הקפריסאית (RIK) על מנת לייצג את קפריסין בתחרות הזמר של האירוויזיון. בין השמות נמצאות: קלומירה (Kalomira) שייצגה את יוון באירוויזיון 2008, אוונגליה ( Evangelia), טניה בראזו (Tania Breazou) וזוכת אירוויזיון 2005 הלנה פפאריזו (Helena Paparizou).הזמר היווני-בריטי סארבל ייצג את יוון באירוויזיון 2007 שנערך בהלסינקי עם השיר "Yassou Maria". סרבל סיים במקום ה- 7 עם 139 נקודות בגמר הגדול – כחלק מרצף של הצלחות בעשיריה הפותחת של יוון. הראיון הגיע כחלק מפרומו לסיבוב הופעות שיכלול שירים חדשים שהוא מפרסם. ביניהם ישנו  הסינגל "Mou 'Heis Pari To Mialo" שיצא ב- 26 בנובמבר .

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 38 של קפריסין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השני באירוויזיון 2018 עם השיר "Fuego" בביצוע של הזמרת אלני פוריירה.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם מגנטים? סטודיו לביא צילום זו הכתובת שלכם!