הלם: חמישה עשר מתמודדים בקדם האירוויזיון של סן מרינו, "2022 Una voce per San Marino", פרשו במפתיע! במקומם נוספו 17 מתמודדים אחרים.

86 אמנים צפויים לקחת חלק בקדם האירוויזיון של סן מרינו 2022, "Una voce per San Marino" (בעברית: "קול לסן מרינו"). כעת נודע ש- 15 מתמודדים פרשו מסבב הליהוק מאז ההכרזה המקורית בתחילת החודש על המתמודדים, בעוד ש- 17 אמנים נוספו לתחרות במקום הפורשים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
האמנים הבאים החליטו לפרוש:

Jacob Simpson
March & Kiera Chaplin
Jessica Anne Condon
Heyley Foster
Tothem
Charles Onyeabor
Laura Maria Giuliani
Giorgio Borges & Claudia F
Ylva & Linda
Lance Soliman
Alessandro Lannone
Cassidy Civet
Fulvio Vasarri
Derek Conyer
Marta Mormone
האמנים הבאים נוספו לסבב הליהוק מאז הכרזת ההרכב

Anna Turrei
Annalaura Princiotto
Federico Baroni
Procioney
Gabriele Cavalera
Leonardo Frezzotti
Santi Clarity
Fabienne Jacquemod
Jetem
Aurora Carrus
Alessia Valentina Nicotra
Muriel
Juliana Davis
No Longer Player
Raimondo Cataldo
Jeezus
Ottobre Rosso
הגמר הגדול יערך ב- 19 בפברואר בתאטרון "Nuovo" בעיר דוגנה שממוקמת בצפון סן מרינו. בגמר יתמודדו 18 מתמודדים – תשעה שיעלו מתוך קטגוריית האמנים החדשים ותשעה אמנים גדולים שיבחרו בבחירה פנימית על ידי חברת ההפקה האיטלקית "Media Evolution Srl" שתפיק את התחרות. צוות שופטים יקבע את תוצאות התחרות.

סן מרינו באירוויזיון 2021

נציגת סן מרינו לאירוויזיון 2021, סנהיט (Senhit), נבחרה להתמודד בתחרות האירוויזיון לאחר שנבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה של סן מרינו לקראת אירוויזיון 2020. באירוויזיון 2021 עלתה המזתר לגמר הגדול של התחרות שם זכתה במקום ה- 22 (מתוך 26) עם השיר "Adrenalina". למרות הציפייה הרבה, לא הצליחה סנהיט לשבור את השיא של סן מרינו באירוויזיון שעומד על המקום ה- 19.
אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 12 של סן מרינו באירוויזיון כאשר מיקומה הגבוה ביותר בתחרות של הרפובליקה הזעירה עד כה הוא המקום ה- 19 אשר ניתן לה באירוויזיון 2019 עבור השיר "Say Na Na Na" אשר בוצע על ידי הזמר הטורקי סרהט (Serhat).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!