השבוע התקיימה פגישה ראשונה בין ראשי המשלחות לקראת אירוויזיון 2022, בה נחשפו פרטים חדשים לגבי ההכנות השונות לקראת התחרות שתתקיים בחודש מאי.

התאגיד השידור הישראלי מדווח שראשי המשלחות לתחרות האירוויזיון ערכו פגישה בעזרת הזום שבמהלכה עודכנו ראשי המשלחות על פרטים חדשים לגבי הערכות נכונה לקראת אירוויזיון 2022 שייערך בטורינו, איטליה.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו




מהמפגש עולים כמה עדכונים רשמיים מטעם ההפקה והעיר המארחת:

אירוח התחרות בזמן תקופת הקורונה

הפקת האירוויזיון מטעם איגוד השידור האירופי ורשת הטלוויזיה האיטלקית שתפיק את התחרות (RAI) התחילו לגבש מספר מתווים לקיום התחרות:

  1. אירוויזיון במתכונת רגילה: הכנסת קהל בתפוסה מלאה לאולם התחרות וקיום האירועים השונים מסביב למופעים, כגון אירוע השטיח האדום והמסיבות השונות שנערכות בשבוע האירוויזיון. הדבר תלוי בשיעור התחלואה לקראת חודש מאי ושיעור המתחסנים באיטליה.
  2. אירוויזיון במתכונת של מצב ביניים: קיום התחרות עם מגבלות התקהלות וצמצום אירועים, בהתאם לרמת התחלואה.
  3. אירוויזיון במתכונת של סגר ומגבלות תנועה: במקרה כזה, תיערך התחרות באותה מתכונת של אירוויזיון 2021. איגוד השידור האירופי יחייב השנה את כל המדינות לצלם הופעות גיבוי למקרה ובו לא תתאפשר הופעה בלייב של אחת המדינות, כמו שקרה עם אוסטרליה בתחרות האחרונה.

הופעות הגיבוי יצולמו בכל מקרה השנה, וישמשו למקרה בהם תיערך התחרות במתכונת חירום. כל מדינה תוכל לצלם עד 3 טייקים של הופעת הגיבוי, דבר שיעשה בפיקוח של איגוד השידור האירופי שיצפו מרחוק ויבדקו שכלל המדינות עומדות בתקנות שיקבע.




קונספט הגלויות ובמת התחרות

המשלחות המשתתפות, ובהן ישראל, זכו להצצה ראשונה לקונספט הגלויות והבמה שהאיטלקים מכינים לקראת אירוויזיון 2022. לא נמסרו פרטים נוספים כדי לשמור על סודיות והפתעה לקראת התחרות.

אירוויזיון 2022 צפוי להתקיים בטורינו שבאיטליה בתאריכים 10, 12 ו- 14 במאי. 41 מדינות צפויות להשתתף בתחרות.

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!