איגוד השידור האירופי ורשת הטלוויזיה הצרפתית מפרסמים את חוקי ההצבעות בתחרות ועל הגבלת הפעמים בהן ניתן להצביע.

איגוד השידור האירופי, ה- EBU, ביחד עם ערוץ הטלוויזיה France Télévisions שיפיק את תחרות הג'וניור הקרובה, מאשרים היום שהצבעות הצופים בבית יוגבלו עד שלוש מדינות. הצהרה זו נוגדת להצהרות קודמות של רשת הטלוויזיה הצרפתית, בהן נאמר שהצופים בבית יוכלו להצביע למקסימום חמש מדינות.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
כדי להסביר בדרך נוחה איך תתבצע ההצבעה, פורסמו ברחבי האינטרנט סרטונים בהם מוסבר לצופים איך להצביע בתחרות. בסרטונים אלו נאמר שניתן יהיה להצביע לשלוש מדינות ולא יותר. ההגבלה על מספר ההצבעות בתחרות נכנסה לתוקפה ב- 2020 עקב המספר הנמוך של המדינות המשתתפות, והיא תמשיך גם השנה למרות חזרתם של מדינות רבות.

במקביל, מאשר איגוד השידור האירופי כי השנה טקס הפתיחה המסורתי לפני התחרות ייערך ללא המשלחות כדי לשמור על בטיחותם ולמנוע תחלואה בקורונה בקרב המתמודדים. הטקס יועבר בשידור חי בערוץ היוטיוב הרשמי של התחרות ב- 13 בדצמבר, ובו תיקבע הגרלת סדר ההופעות של המדינות המשתתפות.אירוויזיון ג'וניור 2021 יתקיים בפריז, צרפת לאחר ניצחונה של ולנטינה בת ה- 11 עם השיר "J'imagine" ב- 2020. התחרות תערך באולם "La Seine Musicale" ב- 19 בדצמבר בהשתתפותן של 19 מדינות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!