רשת הטלוויזיה הנורווגית תשנה את חוקי הקדם אירוויזיון לשנת 2022 ו- 2023 כדי להתאים את התחרות המקומית לחוקי האירוויזיון.


 

סטיג קרלסן (Stig Karlsen) ומטיאס קרלסון (Mattias Carlsson) מרשת השידור הנורווגית, NRK, אישרו שתחרות הקדם אירוויזיון הנורווגית, מלודי גרנד פרי (Melodi Grand Prix) תעבור שינויים כך שהתחרות תתאים את עצמה לחוקי האירוויזיון. אחד השינויים הוא להתאים את ההופעות בתחרות המקומית כך שיותאמו לאירוויזיון עצמו. כמו לדוגמא צמצום מספר האנשים על הבמה מ- 25 לכל היותר לשישה כפי שניתן לראות באירוויזיון. הפרטים נמסרו לאתר האירוויזיון הנורווגי – ESCNorge.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
בנוסף מטיאס חשף כי האיגוד השידור האירופי עובד כעת על חוקים מוגדרים בנוגע לאלמנטים הגרפיים שניתן לראות במהלך ההופעות בתחרות האירוויזיון. בשנים האחרונות ישנה עליה בשימוש בגרפיקה שמוקרנת על המסך במהלך ההופעות, אפקט שרשת הטלוויזיה הנורווגית מתכננת להוסיף גם לקדם אירוויזיון המקומי. סטיג נשאל לגבי החזרת צוותי שיפוט למלודי גרנד פרי 2022, ותשובתו היא שרשת הטלוויזיה הנורווגית עובדת על מספר מודלים בהם ישלבו בעתיד צוותי שיפוט בתחרות המקומית, אך החלטה בנושא לא תתקבל לפני 2023.

תאריכים למלודי גרנד פרי:

חצי גמר ראשון – 15 בינואר
חצי גמר שני – 22 בינואר
חצי גמר שלישי – 29 בינואר
חצי גמר רביעי – 5 בפברואר
חצי גמר חמישי – 12 בפברואר
הגמר הגדול – 19 בפברואר


 

נורווגיה באירוויזיון 2021

הזוכה האחרון בתחרות ה- "Melodi Grand Prix 2021" הוא הזמר אנדראס האוקלנד (Andreas Haukeland), שמכונה TIX. הזמר ביצע על בימת האירוויזיון את השיר "Fallen Angel" שהגיע בגמר הגדול למקום 18 עם 75 נקודות.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות ה- 60 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!