רשות הטלוויזיה האיסלנדית תשלח משלחת לתחרות הג'וניור הקרובה בפריז כדי לבחון מקרוב את התחרות במטרה לנסות להשתלב בה בעתיד.

רונאר פרייר (Rúnar Freyr), במאי הקדם אירוויזיון האיסלנדי ומנהל יח"צ של המשלחת האיסלנדית לאירוויזיון, הצהיר כי שני עובדים מטעם רשת הטלוויזיה האיסלנדית ייסעו לתחרות אירוויזיון הילדים הקרובה בצרפת כדי לבחון מקרוב את הלוגיסטיקה והאפשרות להשתתף במהדורות עתידיות של התחרות. דבר דומה קרה עם גרמניה: ב- 2019 שלחה המדינה משלחת לתחרות הג'וניור שנערכה בפולין כדי לבחון את הצטרפותה העתידית לתחרות, מה שאכן קרה בסופו של דבר שנה לאחר מכן. את הפרטים מסר פרייר בראיון לאתר האירוויזיון "Eurofestivales".

מוקדם יותר החודש פורסם כי איסלנד תשדר את תחרות אירוויזיון הילדים בפעם השנייה בתולדותיה אחרי 18 שנה, אחרי שעשתה זאת בפעם האחרונה ב- 2003. פרסום זה גרם לספקולציות ולהשערות בדבר הצטרפות אפשרית לתחרות, דברים שלא הוכחשו ע"י נציגי רשת הטלוויזיה של איסלנד. לטענתו של פרייר, יש לבחון מקרוב אם רשות השידור המקומית יכולה לעמוד בתקציב ובהוצאות התחרות. לדבריו, תחרויות שירה לילדים פופולאריות באיסלנד ושידור התחרות תהיה הזדמנות טובה לבחון איך יגיב הציבור לתחרות. דבר זה עשוי להשפיע במידה רבה על ההחלטה.

אירוויזיון ג'וניור 2021 יתקיים בפריז, צרפת לאחר ניצחונה של ולנטינה בת ה- 11 עם השיר "J'imagine" ב- 2020. התחרות תערך באולם "La Seine Musicale" ב- 19 בדצמבר בהשתתפותן של 19 מדינות.

 
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!