השיר הקזחי לאירוויזיון הילדים 2021, "Ertegı älemı" של בקנור ואלינור, יצא בגרסה מחודשת יחד עם הקליפ הרשמי.

גרסה מחודשת של "Ertegı älemı" (בעברית: "עולם האגדות"), בביצוע בקנור ז'ניבקולי (Beknur Jánibekuly) ואלינור חמזין (Álınur Khamzin), יצאה ביום חמישי האחרון יחד עם הקליפ הרשמי שלה. זו צפויה להיות הגרסה של השיר שתבוצע על בימת אירוויזיון הילדים 2021 בפריז.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
https://www.youtube.com/watch?v=DDM5aZ8eAko

השיר כולל רצועת עיבוד מחדש, עם הבתים והפזמון בקזחית ששר אלינור וקטעי ראפ בצרפתית בביצוע של בקנור. המוזיקה והמילים הקזחיות נכתבו על ידי נורבולאט קנאי (Nurbolat Qanay), והמילים הצרפתיות נכתבו על ידי גבריאל בוילאו קלאוטיאר (Gabriel Boileau Cloutier).

קזחסטן היא אחת מארבע מדינות שישתמשו בצרפתית בשיריהן בתחרות בחודש הבא. זהו המספר הגבוה ביותר של שירים הכוללים צרפתית (בשנה אחת) בכל תולדות התחרות..
בהצבעות הקהל במהלך הקדם אירוויזיון המקומי נוצר שיוויון בין בקנור ז'ניבקולי לאלינור חמזין שביצעו שני שירים שונים. שני האמנים השיגו 30.5% מהקולות, ולכן הוטל על השופטים להחליט מי מבין השניים הוא הזוכה. באופן מפתיע וחריג, חבר השופטים לא קיבל הכרעה בין שני המשתתפים. לכן, הם בחרו בשני המתמודדים לייצג את קזחסטן! השיר "Ertegi alemi" בוצע בקדם על ידי חמזין, אך כעת מצטרף אליו בקנור ז'ניבקולי לביצוע משותף בתחרות.

קזחסטן השתתפה לראשונה באירוויזיון הילדים בשנת 2018 עם השיר "Ózińe sen" על ידי הזמרת דניילה טולשובה (Daneliya Tuleshova) שהגיעה למקום השישי. בשנתיים האחרונות הגיעה קזחסטן למקום השני פעמיים ברצף: ב- 2019 ירז'ן מקסים (Yerzhan Maxim) עם השיר "Armanyńnan qalma" וב- 2020 קרקאט בשנובה (Karakat Bashanova) עם השיר "Forever".
אירוויזיון ג'וניור 2021 יתקיים בפריז, צרפת לאחר ניצחונה של ולנטינה בת ה- 11 עם השיר "J'imagine" ב- 2020. התחרות תערך באולם "La Seine Musicale" ב- 19 בדצמבר בהשתתפותן של 19 מדינות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!