מעצבי העל של הסטודיו האיטלקי 'פרנצ'סקה מונטינרו' הודיעו כי נבחרו לעצב את הבמה לתחרות האירוויזיון 2022.

האמנים והמעצבים האיטלקיים של 'סטודיו פרנצ'סקה מונטינרו' (Atelier Francesca Montinaro) חשפו בפייסבוק ​​כי הם אלו שיעצבו את הבמה לתחרות האירוויזיון 2022 בטורינו, איטליה. למעצבים יש ניסיון קודם לאחר שעיצבו את הבמות לקדם האירוויזיון האיטלקי סן רמו (Sanremo) בשנים 2013 ו- 2019.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
כך נכתב בפוסט: "סטודיו פרנצ'סקה מונטינרו יעצב את במת האירוויזיון בטורינו 2022!"

"זה היה מרוץ מאוד תובעני בו השתתפנו בהתלהבות וברגשות עזים. מרוץ נגד הזמן שהחזיק אותנו ערים עד השעות הקטנות. אבל זה היה שווה את זה כי בסופו של דבר RAI (רשת הטלוויזיה האיטלקית) בחרה בנו. אנו מקבלים את המשימה הזו בכבוד ונפעל להעביר לכל איטליה במה שמראה את נשמתם של האיטלקים לאירופה ולעולם.

אנחנו רוצים לומר הרבה, לספר יותר, אבל אנחנו לא יכולים לחשוף שום פרט. מעתה ואילך, מתחילים לנו חודשים של עבודה אינטנסיבית אך יפה להגיע לפתיחת המהדורה האיטלקית השלישית הזו של האירוויזיון".

 

בשנים האחרונות, מעצב הבמה הוא בדרך כלל פלוריאן וידר (Florian Wieder) הגרמני שעיצב את במות האירוויזיון בשנים 2011-2012, 2015, ו- 2017-2021. אבל השנה נראה שאיטליה מתמקדת דווקא ביצירה מקומית!

תחרות אירוויזיון 2022 צפויה להתקיים בטורינו שבאיטליה בתאריכים 10, 12 ו- 14 במאי בהשתתפותן של 41 מדינות, וביניהן כמובן ישראל.

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!