למרות שבאירופה מתגבר גל תחלואה נוסף של קורונה, רשתות הטלוויזיה המשתתפות לא יצטרכו לצלם השנה הופעה חיה מוקלטת לקראת אירוויזיון הילדים. האם גם באירוויזיון שיתקיים באיטליה יוותרו השנה על הופעת הגיבוי?

במסיבת העיתונאים שהתקיימה השבוע בפריז אושר כי לא יעשה שימוש בהופעות חיות מוקלטות במקרה ומתמודד ימצא חיובי לנגיף הקורונה. נזכיר כי בשנה שעברה, כמו באירוויזיון 2021, האמנים נדרשו לצלם את הופעתם מראש במדינתם במקרה ותהיה התפרצות קורונה או שמתמודד יימצא חיובי לנגיף – כך הוצגו בשנה שעברה כל ההופעות באירוויזיון הילדים. נזכיר שגם נציגת אוסטרליה באירוויזיון 2021, מונטיין (Montaigne), שלא יכלה להגיע לרוטרדם בשל המגבלות במדינתה, התמודדה בתחרות בעזרת הקלטה שהוקלטה מראש.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אם אחד המשתתפים ימצא חיובי לנגיף לקראת התחרות ולא יוכל להשתתף בה, הקליפ של השיר ישודר במקום הופעה חיה. במקרה והתוצאה החיובית תגיע אחרי קיום החזרות, תשודר החזרה המוקלטת של השיר. זאת בדומה למה שנעשה מוקדם יותר השנה באירוויזיון 2021, כאשר חבר בלהקה האיסלנדית ׁׁׂׂ"דאדי והנתונים" (Daði og Gagnamagnið) נמצא חיובי לקורונה, ולכן נעשה שימוש בהקלטה של ​​אחת החזרות של הלהקה במקום בביצוע חי.

הכרטיסים לתחרות השנה כבר החלו להימכר כאשר כל הרוכשים נדרשים להחזיק ב- Pass Sanitaire (כרטיס בריאות) וחייבים לפעול לפי כללי נגיף הקורונה. חלק גדול מהתוכניות לשנת 2021 יתבצעו כמו בשנה רגילה אך עם בדיקות קורונה קבועות והיגיינה קפדנית יותר כגון הימנעות מכל מגע במידת האפשר.

כפי שהיה באירוויזיון 2021 ברוטרדם, יהיה מרכז בדיקות ייעודי במקום לביצוע בדיקות PCR, בדיקות אנטיגן ובדיקות קיבולת נשימה. המשתתפים ינועו רק באמצעות כלי רכב פרטיים וכל אחד מחברי המשלחת יאכל וישן בחדרים נפרדים על מנת להפחית את הסיכון להידבקות. משתתפים שלא יעמדו בכללים יהיו בסיכון של פסילה מהתחרות.
אירוויזיון ג'וניור 2021 יתקיים בפריז, צרפת לאחר ניצחונה של ולנטינה בת ה- 11 עם השיר "J'imagine" ב- 2020. התחרות תערך באולם "La Seine Musicale" ב- 19 בדצמבר בהשתתפותן של 19 מדינות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!