האזינו: נחשף השיר האירי לאירוויזיון הילדים 2021, "Saor", אותו יבצע מאיו לוי לוולור על הבמה בפריז.


השיר האירי לאירוויזיון הילדים 2021 נחשף: את השיר "Saor" (בעברית: "חופשי") יבצע הזמר הצעיר מאיו לוי לוולור (Maiú Levi Lawlor) על הבמה בפריז ב- 19 בדצמבר. השיר יבוצע בשפה האירית. הזמר בן ה- 13 צילם את הקליפ לשיר בבריי במחוז וויקלו בחוף המזרחי של אירלנד, כולל בבית הספר של מאיו – Coláiste Ráithín.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
השיר האירי נכתב על ידי נבחרת מלטזית ואירית עם שילוב של אנשים נוספים:
– ניאל מוני (Niall Mooney) שותף לכתיבת השירים האירים לאירוויזיון 2010 ולאירוויזיון ג'וניור 2019.
– לורן וואיט מרפי (Lauren White Murphy)
– ברנדן מקארתי (Brendan McCarthy)
– אל.איי. האלברי (LA Halvery)
– אנה קירני (Anna Kearney) נציגת אירלנד לאירוויזיון הילדים 2019
– אנה בנקס (Anna Banks) שותפה לכתיבת השיר האירי לאירוויזיון הילדים 2019, אחותה של הנציגה האירית לאירוויזיון הילדים 2015.
– סייפריאן קיסר (Cyprian Cassar) כותב מלטזי שהיה שותף לכתיבת השיר המלטזי לאירוויזיון הילדים 2018 ולשיר המלטזי לאירוויזיון 2021.
זו הפעם השישית שאירלנד תתמודד באירוויזיון הילדים, לאחר שהשתתפה בתחרות ברצף בין השנים 2015-2019. בכל חמש הפעמים הגיעה אירלנד למקומות 10 עד 15.

אירוויזיון ג'וניור 2021 יתקיים בפריז, צרפת לאחר ניצחונה של ולנטינה בת ה- 11 עם השיר "J'imagine" ב- 2020. התחרות תערך באולם "La Seine Musicale" ב- 19 בדצמבר בהשתתפותן של 19 מדינות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!