סולן להקת "בלאק ממבה", שייצגה את פורטוגל באירוויזיון 2021, מוסר דרישת שלום לקוראי יורמיקס מישראל וחושף שבקרוב מאוד הלהקה תוציא שיר חדש.

טאטנקה (Tatanka), אשר השתתף באירוויזיון 2021 מטעם פורטוגל עם להקתו הנקראת "בלאק ממבה" (The Black Mamba) שם ביצע את השיר "Love Is On My Side", לאחר שניצחו בקדם הפורטוגלי ("Festival da Canção") שולח מסר לכל קוראי יורומיקס.🤩

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
השיר "Love Is On My Side" (בעברית: "האהבה לצידי") נכתב על ידי חברי הלהקה לאחר שקיימו סיבוב הופעות באירופה ובדרכים פגשו באישה שסיפרה להם את סיפור חייה. השיר נכתב על אותה אישה אותה פגשו. אטנקה אומר שהיא לא הרחיבה בהרבה מילים כך שהם היו צריכים לעבוד עם המידע שיש ולעבד אותו.

כידוע לנו בלאק ממבה סיימו בגמר במקום ה- 12 המכובד עם 153 נקודות. מתוכם 126 נקודות מהשופטים ורק 27 נקודות מהצופים בבית, אך בכל זאת נתון זה הפתיע מאוד לעומת טבלאות ההימורים. להערכתי הסיב להצלחה הגדולה של השיר משום שהוא היה פשוט, קליט וההופעה התאימה לשיר והצליחה להעביר את המסר שלו.

לאחר השתתפותם באירוויזיון שחררו חברי הלהקה שיר חדש בשם "Crazy Nando" שתרגומו ביפנית "הרבה פעמים משוגע". טאטנקה גם מסר לנו שהלהקה עובדת על שיר חדש שעומד לצאת בקרוב.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 53 של פורטוגל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 2017 עם השיר "Amar pelos dois" בביצוע של הזמר סלבדור סובראל (Salvador Sobral).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!