קזחסטן באירוויזיון הילדים 2021: בקנור ואלינור יבצעו את השיר "Ertegi alemi" על בימת התחרות. האזינו לשיר.

קזחסטן תיוצג על ידי בקנור ז'ניבקולי (Beknur Jánibekuly) ואלינור חמזין (Álınur Khamzin) עם השיר "Ertegi alemi" (בעברית: "עולם האגדות") באירוויזיון הילדים שיתקיים בפריז, צרפת. עשרה זמרים התחרו הערב בקדם אירוויזיון הילדים הקזחי כאשר שיטת ההצבעה הייתה 50% הצבעת קהל ו-50% הצבעת חבר שופטים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בהצבעות הקהל נוצר שיוויון בין בקנור ז'ניבקולי לאלינור חמזין שביצעו שני שירים שונים. שני האמנים השיגו 30.5% מהקולות, ולכן הוטל על השופטים להחליט מי מבין השניים הוא הזוכה. באופן מפתיע וחריג, חבר השופטים לא קיבל הכרעה בין שני המשתתפים. לכן, הם בחרו בשני המתמודדים לייצג את קזחסטן! השיר "Ertegi alemi" בוצע בקדם על ידי חמזין, אך יצטרף אליו בקנור ז'ניבקולי לביצוע משותף בתחרות הבינלאומית.

בסך הכל 819 זמרים צעירים מרחבי קזחסטן הגישו מועמדות להשתתף בקדם האירוויזיון השנה, עלייה של כ- 100 משתתפים מהשנה שעברה. בסך הכל 30 זמרים עברו לשלב ההצבעה המקוונת, מתוכם 10 אמנים נבחרו להתחרות בקדם האירוויזיון.
להלן תוצאות הקדם (האמנים, שירם ומספר אחוזי ההצבעות שקיבלו):

 1. Beknur Jánibekuly – Human 30.5% – זוכה
 2. Álınur Khamzin – Ertegi alemi – 30.5% – זוכה
 3. Ábilqaıyr Jumabaı – Indigo Bala – 25.6%
 4. Aıǵanym Amantaı – Armanym – 25.1%
 5. Álimjan Túgelbaı – Senem ali – 17.1%
 6. Amina Asǵatova – Qimylda – 16.5%
 7. Adina Súlenova – Akeshim – 15.8%
 8. Armen Saakyan – Bala mahabbat – 15.3%
 9. Zhan Makim – Bile – 14.1%
 10. Ekaterina Tabarina – Fotomodel – 9.6%
קזחסטן השתתפה לראשונה באירוויזיון הילדים בשנת 2018 עם השיר "Ózińe sen" על ידי הזמרת דניילה טולשובה (Daneliya Tuleshova) שהגיעה למקום השישי. בשנתיים האחרונות הגיעה קזחסטן למקום השני פעמיים ברצף: ב- 2019 ירז'ן מקסים (Yerzhan Maxim) עם השיר "Armanyńnan qalma" וב- 2020 קרקאט בשנובה (Karakat Bashanova) עם השיר "Forever".

אירוויזיון ג'וניור 2021 יתקיים בפריז, צרפת לאחר ניצחונה של ולנטינה בת ה- 11 עם השיר "J'imagine" ב- 2020. התחרות תערך באולם "La Seine Musicale" ב- 19 בדצמבר בהשתתפותן של 19 מדינות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  [fblike]

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
  מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!