הזוכה בתחרות השירים האמריקאית של NBC עשוי לראשונה בהיסטוריה להשתתף בתחרות האירוויזיון 2022 ולקרב את שתי התחרויות זו לזו.

ראש תחום התקשורת של האירוויזיון, דייב גודמן (Dave Goodman), דיבר על קשרים פוטנציאליים בין האירוויזיון לבין הספין-אוף האמריקאי שלה – תחרות הזמר האמריקאית. בנאום בכנס שאורגן על ידי RTVE, הגיב מר גודמן: "כל המדינות הולכות לקחת חלק. זה יהיה אירוע שיתפרס על פני שבועות רבים בהשראת האירוויזיון.

השוק האמריקאי הוא הגדול בעולם מבחינה מוזיקלית. זה עומד להיות אירוע המוזיקה של השנה ואנחנו עובדים עליו כבר במשך שנים. בשל כך, הזוכה של השנה הקרובה עשוי לנסוע גם לאיטליה, כי חשוב לנו להתחבר ולקיים מותג אירוויזיון עולמי וזה מה שאנחנו רואים בערוצים הדיגיטליים שלנו, לכן יש לנו את התוכנית הזו בארצות הברית. בכל שנה אנחנו מגלים שעוד ועוד אנשים מגלים את התחרות דרך האינטרנט".

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
תחרות השירים האמריקאית תחל בתחילת 2022. התחרות אמורה לכלול הופעות המייצגות את כל חמישים המדינות בארצות הברית בתוספת וושינגטון די.סי וחמשת הטריטוריות של האומה; סמואה האמריקאית, גואם, פורטו ריקו, איי הבתולה של ארה"ב ואיי מריאנה הצפוניים. ההופעות השונות יתחרו על קולות המצביעים שיבחרו את השיר המקורי הטוב ביותר.

כל אחד מחמישים ושש המופעים יבוצע על ידי מופע סולו, צמד, להקה או DJ. התחרות תורכב משלושה שלבים של סבבי מוקדמות, חצי גמר וגמר גדול. הזוכה אמור להיבחר על ידי הצבעת קהל ושופטים מקצועיים מתעשיית המוזיקה.
תחרות השירים האירופית זוכה לסיקור חיובי בארצות הברית בשנים האחרונות. מלבד הסרט החדש של ויל פארל ורייצ'ל מקאדמס, "תחרות הזמר של האירוויזיון: סיפורה של Fire Saga", רשת הסטרימינג גם שידרה בארצות הברית את תחרות האירוויזיון ב- 2019 שהתקיימה בתל אביב, ובנוסף, הופיעו באירוויזיון בשנים האחרונות זמרים אמריקאים ידועים כמו מדונה וג'סטין טימברלייק.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!