בגרמניה מתכננים לערוך שינויים בשיטת הבחירה לאחר שבחמש מתוך שש השנים האחרונות הגיעה המדינה לאחד משלושת המקומות האחרונים.
ברשת הטלוויזיה הגרמנית, NDR, דנים בימים אלה על שינויים אפשריים בגישה של המדינה לתחרות הזמר של האירוויזיון. NDR היא שותפה אזורית של ARD, שביחד הן אחראיות על השידור הממלכתי של גרמניה. מנכל השידורים שלהן, פרנק בקמן, שאחראי בין היתר על מופעי הבידור, עדכן שהולכים להיות שינויים בתהליך בחירת הנציג של גרמניה לאירוויזיון.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
פרנק בקמן הסביר: 

"כמובן שאנחנו מעוניינים להיות הרבה יותר תחרותיים. זה גם כולל בין היתר להפוך את תהליך הבחירה להיות משהו הרבה יותר פשוט. יש לי תחושה שבפעם האחרונה החוקים של תהליך בחירת השיר היו יותר מידי מסורבלים. אני מעוניין להתאים אותם באופן כזה שניתן יהיה להסביר אותם ב- 2 משפטים. תחרות הזמר של האירוויזיון הולכת להיות פרויקט שכל ARD תירתם אליו יותר מתמיד".

הוא גם הוסיף שבגלל השוני באופי של תחנות השידור של ARD, הוא מצפה לקשור ביחד עבודה של טלוויזיה, רדיו ופלטפורמות אונליין בזמן הדיווחים על תחרות הזמר של האירוויזיון.

פרנק בקמן יפקח מקרוב על ההשתתפות של גרמניה בתחרות, בתור ראש משלחת גרמניה בעבר. בראיון הוא הבהיר שהקהל בגרמניה לא צריך להתייחס לאירוויזיון כאליפות עולם אלא לאמץ את הצבעוניות של התחרות ולחגוג ביחד עמה.

עדין לא ברור איך יבחר הנציג של גרמניה לטורינו. האם זה יהיה קדם אירוויזיון שניתן יהיה לצפות בו או תהליך בחירה שיהיה בדלתיים סגורות.
גרמניה באירוויזיון 2021

את גרמניה ייצג באירוויזיון האחרון הזמר ידריק (Jendrik) אשר נבחר בבחירה פנימית על ידי וועדה וקבוצת מיקוד. באירוויזיון הוא ביצע את השיר "I Don't Feel Hate" (בעברית: "אני לא חש שנאה") שם הגיע בגמר למקום 25 עם 3 נקודות בלבד. זו הפעם החמישית בשש השנים האחרונות שגרמניה מגיעה לאחת משלוש המקומות האחרונים.

אירוויזיון 2022: זו תיהיה ההשתתפות ה- 65 של גרמניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום הראשון – פעמיים בלבד – ב- 1982 וב- 2010.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!