מכירת הכרטיסים לאירוויזיון הילדים 2021 צפויה להתחיל ביום רביעי הקרוב.

נכון למועד כתיבת שורות אלו טרם ידוע באיזה שעה תחל מכירת הכרטיסים, מהו מחירם וכמה כרטיסים יוצעו למכירה. כמו כן, עדיין לא ידוע אם מחזיקי הכרטיסים יזדקקו לחיסון קורונה כדי לראות את המופע. נכון לעכשיו, בצרפת יש צורך ב"מעבר בריאות" כדי לקבל גישה לרוב המקומות התרבותיים. כלומר, כדי להיכנס למקומות בילוי יש צורך בהצגת בדיקת קורונה שלילית או בחיסון קורונה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בסוף חודש אוגוסט דנו באיגוד השידור האירופאי על ארבעה תסריטים אפשריים לקיום התחרות ובסופו של דבר הוחלט על מופע עם קהל מצומצם והקפדה על אמצעי זהירות. ב- 2020 המדינות המשתתפות לא נסעו לתחרות בפולין וכל מדינה נתבקשה לשלוח הופעת גיבוי מצולמת. השנה לעומת זאת, המדינות יורשו לנסוע להשתתף בתחרות אך טרם יצאה בקשה רשמית לצלם הופעות גיבוי לתחרות.

טרם ידוע אם מכירת הכרטיסים תוצע לקהל הרחב או רק לציבור הצרפתי. הכרטיסים צפויים להימכר דרך האתר https://www.laseinemusicale.com.
אירוויזיון ג'וניור 2021 יתקיים בפריז, צרפת לאחר ניצחונה של ולנטינה בת ה- 11 עם השיר "J'imagine" ב- 2020. התחרות תערך באולם "La Seine Musicale" בהשתתפותן של 19 מדינות ב- 19 בדצמבר.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!