רשות השידור הספרדית החליטה להאריך את חלון ההזדמנויות להגשת שירים לוועדה הבוחרת.

ספרד בחרה השנה לשנות את הליך הבחירה ובמקום הקדם המקומי או בחירה פנימית הוחלט שהשיר לאירוויזיון ייבחר דרך הפסטיבל הוותיק "Bendirom Fest". הדדליין המקורי להגשת השירים היה 29 באוקטובר, אך ראש המשלחת הספרדית לתחרות מסרה שהתאריך הוארך עד ל- 10 בנובמבר כדי לתת הזדמנות לכותבים וזמרים נוספים להגיש את שירם לוועדה.
 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בפסטיבל עצמו, שישמש כאמור כקדם אירוויזיון המקומי, ישתתפו 12 שירים בשני חצאי גמר. בגמר הגדול שייערך בחודש פברואר ישתתפו שישה שירים ומתוכם ייבחר הנציג הספרדי הבא לאירוויזיון 2022.

ספרד באירוויזיון 2021

הנציג הספרדי לאירוויזיון 2021, בלאס קנטו (Blas Cantó), הגיע בגמר הגדול למקום ה- 24 (מתוך 26) עם השיר "Voy a quedarme" כשזכה ב- 6 נקודות בלבד שהתקבלו מצוותי השיפוט של בולגריה ובריטניה.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 61 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1969. 
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!