ולנטינה מונטה מספרת שסירבה לייצג את סן מרינו באירוויזיון 2022 ומספקת פרטים חדשים על השתתפויותיה הקודמות. האם יש סיכוי שתחזור להתמודד בתחרות? ייתכן…

בראיון לפרק האחרון של The Euro Trip, ולנטינה מונטה (Valentina Monetta) חשפה שהיא סירבה להצעה לייצג את סן מרינו באירוויזיון 2022. מונטה כבר ייצגה את מדינתה 4 פעמים באירוויזיון בין השנים 2012-2014 ובשנת 2017 יחד עם ג'ימי ווילסון (Jimmie Wilson).

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
כשמנחה התוכנית ג'יימס רו (James Rowe) שאל את ולנטינה האם היא תשבור שיא ותתמודד בפעם החמישית באירוויזיון, מונטה השיבה: "השנה אמרו לי שאני יכולה ליטול חלק בתחרות אבל עכשיו אני לא חושבת שזה הזמן הנכון עבורי להיענות לאחת מהבקשות הללו".

תחנת השידור של סן מרינו, SMRTV, תערוך השנה קדם אירוויזיון שיקרא "Una voce per San Marino", שיקבע מי ייצג את סן מרינו באירוויזיון בטורינו.

ולנטינה סיפקה עוד מידע בנוגע לתחרות המקדימה של סן מרינו: "אני אמורה להיות חלק מפאנל השופטים ולא חלק מהתחרות. אין שום הגיון מבחינתי להשתתף בגמר לאומי כדי להיות חלק מהאירוויזיון פעם נוספת".

מונטה רמזה שיש סיכוי שהיא תשתתף באירוויזיון במידה והיא תיבחר בבחירה פנימית: "כמובן שאני צריכה לשקול זאת. כרגע אני לא מרגישה שזה נכון עבורי. אחרי 4 השתתפויות באירוויזיון כנציגת סן מרינו, אני לא מרגישה שאני צריכה לעבור קדם אירוויזיון. אמנם אני לא דיווה אבל אני מעוניינת לקבל יחס מיוחד".
"ביקשתי מהמשלחת להיות שופטת ולהשתתף בתהליך בחירת הזמר. אבל כרגע אין לי כוונות להשתתף באירוויזיון, זו לא התוכנית שלי".

ולנטינה מונטה סיפרה גם על ההופעות הקודמות שלה באירוויזיון. בין היתר היא סיפרה על הזמן המהיר שבו היא נבחרה לשוב לתחרות ב- 2013. כשהיא נשאלה מתי בחרו בה לייצג את סן מרינו ב- 2013 היא הפתיעה והשיבה: "באופן מידי. יום לאחר ההופעה שלנו בשלב חצי הגמר ב- 2012, ייצרו איתי קשר וביקשו ממני להשתתף פעם נוספת. הם אמרו לי שהם רוצים להמשיך לעבוד איתי ושהם מאמינים שנוכל לעשות משהו מדהים".

גם ב- 2014 בחרו בוולנטינה מונטה מיד אחרי שלב חצי הגמר השני של 2013 כאשר SMRTV תכננה את אירוויזיון 2014: "באופן מידי ייצרו איתי קשר. החוזה היה מוכן כל שנה. הם פשוט האמינו בי".
סן מרינו באירוויזיון 2021

נציגת סן מרינו לאירוויזיון 2021, סנהיט (Senhit), נבחרה להתמודד בתחרות האירוויזיון לאחר שנבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה של סן מרינו לקראת אירוויזיון 2020. באירוויזיון 2021 עלתה המזתר לגמר הגדול של התחרות שם זכתה במקום ה- 22 (מתוך 26) עם השיר "Adrenalina". למרות הציפייה הרבה, לא הצליחה סנהיט לשבור את השיא של סן מרינו באירוויזיון שעומד על המקום ה- 19.
אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 12 של סן מרינו באירוויזיון כאשר מיקומה הגבוה ביותר בתחרות של הרפובליקה הזעירה עד כה הוא המקום ה- 19 אשר ניתן לה באירוויזיון 2019 עבור השיר "Say Na Na Na" אשר בוצע על ידי הזמר הטורקי סרהט (Serhat).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!