רשתות הטלוויזיה אשר מתמודדות באירוויזיון הילדים עדיין לא קיבלו דרישה לצלם הקלטות גיבוי למקרה של התפרצות קורונה בקרב משלחות התחרות.

רשתות הטלוויזיה אשר מתמודדות באירוויזיון ג'וניור עדיין לא התבקשו לצלם צילומי גיבוי לאירוויזיון הילדים 2021. איגוד השידור האירופי עוד לא הציג את הקריטריונים לפיהם יש לצלם את הקלטות הגיבוי למקרה של התפרצות קורונה בקרב המשלחות אשר צפויות להגיע לפריז בחודש דצמבר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
עבור אירוויזיון הילדים בשנה שעברה, נדרשו רשויות הטלוויזיה לצלם את הביצועים במדינתם. נזכיר שבשנה שעברה כל המשלחות נשארו בארצן ובתחרות שודרו רק הופעות שצולמו מראש כשאף משלחת לא הגיעה פיזית למדינה המארחת – פולין.

את ההופעות צילמו המדינות בששת השבועות שלפני הגמר הגדול, שהיה ב- 29 בנובמבר. בספרד צילמו את ההופעה שלהם שבעה שבועות לפני התחרות, וגרמניה צילמה את ההופעה שלה ימים אחדים לפני הגמר הגדול. אם רשויות הטלוויזיה יאלצו לצלם הקלטת גיבוי באותה מתכונת שעשו ב- 2020, הצילומים כנראה יחלו בשבוע הראשון של חודש נובמבר.
בסוף אוגוסט, ארבעה מצבים שונים לקיום אירוויזיון הילדים היו על השולחן – 

אפשרות A – במצב זה, התחרות תתבצע ללא הגבלות כלל: למשתתפים, למשלחות, לתקשורת או לקהל. התחרות האחרונה שהייתה במתכונת זו הייתה ב- 2019.

אפשרות B – במצב זה, התחרות תתנהל בצורה דומה לאירוויזיון 2021. ריחוק חברתי, הקפדה על הגיינה ולבישת מסכה לכל הבאים לתחרות. כל המשתתפים יצטרכו להקליט ביצוע מראש במדינות שלהם, למקרה שמישהו מהמשלחת שלהם נמצא חיובי לנגיף הקורונה. מקסימום של 3500 אנשים יורשו להיות גם במופע השופטים וגם במופע החי, אבל המספר המדויק אולי ישתנה בהתחשב לכמות הנדבקים בזמן המופע. כדי להיכנס לאולם ההופעות, יהיה צריך תוצאת בדיקת קורונה שלילית מ- 48 השעות האחרונות. תהיה תקשורת פיזית באירוע אבל גם תהיה תקשורת בנוכחות דיגיטלית למקרה שאחת המשלחות תעדר.

אפשרות C – המצב הזה דומה לאפשרות B חוץ מזה שהגבלות נסיעה יחלו על משלחות מסוימות. המשלחות שלא יוכלו לנסוע לפריז יופיעו באמצעות ההופעה המוקלטת, כמו שהופיעה אוסטרליה באירוויזיון 2021.

אפשרות D – זה המצב שלפיו נערך האירוויזיון ג'וניור הקודם, שבו המשלחות נשארו במדינות שלהן. סביר שאפשרות זו לא תצא לפועל לאחר הארגון המוצלח של אירוויזיון 2021 והמספר הנמוך של בדיקות קורונה חיוביות בזמן התחרות. למרות זאת, המצבים עשויים להשתנות בהתאם למצב תחלואת הקורונה באירופה.אירוויזיון ג'וניור 2021 יתקיים בפריז, צרפת לאחר ניצחונה של ולנטינה בת ה- 11 עם השיר "J'imagine" ב- 2020. התחרות תערך באולם "La Seine Musicale" בהשתתפותן של 19 מדינות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!